حمایت جمعیت پیشگامان انقلاب اسلامی اصفهان از اقدامات نیروی انتظامی

 جمعیت پیشگامان انقلاب اسلامی اصفهان طی نامه‌ای از اقدامات نیروی انتظامی در زمینه امنیت اخلاقی و مبارزه با هنجارشکنان تشکر کردند.
به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس به نقل از خبرگزاری فارس، جمعیت پیشگامان انقلاب اسلامی اصفهان طی نامه‌ای از اقدامات نیروی انتظامی در زمینه امنیت اخلاقی و مبارزه با هنجارشکنان تقدیر کردند.

در این نامه که همزمان با حضور سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در شهر اصفهان و خطاب به وی نوشته شده است ضمن تبریک اعیاد ماه رجب آمده است: بدین وسیله از زحمات و مساعی خالصانه و بی‌دریغ حضرتعالی که بدون ملاحظه، مسامحه و مصانعه و صرفاً به قصد رضای خداوند تبارک و تعالی و اعمال قانون که در پرتو آن امنیت اخلاقی و آسایش عموم مردم و تعظیم و تکریم حدود الهی امکان‌پذیر است قدردانی می‌نماییم.

در ادامه این متن می‌خوانیم: بدیهی است پرواپیشگانی چون شما می‌توانند در برابر ناروایی ها قاطع و شکست ناپذیر بوده و از خطوط قرمز اسلام و نظام پاسداری نمایند به یقین مبین می‌دانیم تفاله‌ها و خس و خاشاک‌هایی که چشمه‌سار زلال انقلاب اسلامی را با تخلفات و اعمال ناروای خود می‌آلایند و با بی‌بند و باری و مبارزه نافرجام خود با حجاب و عفاف و گسترش اباحه‌گری کف و پف‌هایی بر دریای بی‌کران نظام اسلامی را می‌مانند و آنچه برای مردم مثمرثمر است پایدار می‌ماند، در این راستا مجاهدت‌های پیگیر حضرت‌عالی و پرسنل خدوم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی تحت مدیریت خالصانه آن برادر مکرم مرضی رضای و موجب تشفی قلوب خانواده‌های شهید و ایثارگران و راهگشای هدایت‌های ویژه الهی خواهد بود.

در پایان نامه جمعیت پیشگامان انقلاب اسلامی اصفهان آمده است: خطبه‌های نماز جمعه تهران و شهرستان‌ها در دو هفته اخیر، حمایت مسئولان قوه قضائیه و مقننه، راهپیمایی‌ها و خیزش مردمی گویای اصالت و اعتبار اقدامات حضرت‌عالی است. اعضای جمعیت پیشگامان انقلاب اسلامی اصفهان موفقیت روز افزون شما و همکارانتان را از خداوند منان خواستار بوده و رجای واثق داریم تا ادعیه زاکیه امام زمان (ارواحنا فداه) و ولی فقیه زمان حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای بدرقه راهتان باشد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *