امر به معروف و نهی از منکر، امنیت اخلاقی است

 نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شیراز، امر به معروف و نهی از منکر را امنیت اخلاقی عنوان کرد و افزود: بر اساس قانون اساسی، دولت موظف است فضای رشد اخلاقی را در جامعه فراهم کند.
 به گزارش سادس به نقل ازپایگاه خبری پلیس، آیت الله ” اسدالله ایمانی” در جلسه ای که به مناسبت فرا رسیدن عید مبعث در دفتر امام جمعه شیراز تشکیل شد، ضمن تبریک عید مبعث، اظهارداشت: دشمنان می خواهند اسلام ناب نباشد و اجرایی نگردد.

وی ادامه داد: ما باید اسلام ناب محمدی را تقویت کنیم و از نفوذ اسلام دستکاری شده غرب جلوگیری کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان فارس در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه امنیت بعد گسترده ای دارد، افزود: مقوله امنیت در تمام دنیا به عهده دولت است.

آیت الله ایمانی گفت: دولت وظیفه دارد امنیت شهروندان را تأمین کند و امر به معروف و نهی از منکر دقیقا” در همین راستا است.

وی، امر به معروف و نهی از منکر را امنیت اخلاقی عنوان کرد و افزود: بر اساس قانون اساسی، دولت موظف است فضای رشد اخلاقی را در جامعه فراهم کند.

امام جمعه شیراز تأکید کرد: در شهر کلانشهر شیراز وجود امنیت اخلاقی ضرورت دارد و باید مورد توجه همگان قرار گیرد.

در ادامه، سردار “احمد علی گودرزی” فرمانده انتظامی استان فارس ضمن تبریک عید مبعث، گفت: یکی از وظایف ذاتی نیروی انتظامی، دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی است و پلیس فارس نیز در این راستا حرکت می کند.

وی ادامه داد: طرح امنیت اخلاقی و برخورد با ناهنجاری های اجتماعی به صورت ویژه در دستور کار پلیس فارس قرار دارد و تشدید خواهد شد.

گودرزی با تقدیر و تشکر از حمایت های همه جانبه نماینده ولی فقیه از نیروی انتظامی استان در انجام مأموریت های محوله، گفت: در اجرای این طرح نیازمند حمایت های مردمی و همچنین پشتیبانی همه نهادها هستیم.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *