کشف محموله گوشی قاچاق در کرمانشاه

  رئیس پلیس آگاهی استان از کشف ۱۳۳ دستگاه تلفن همراه خارجی قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال در این استان خبر داد.
 به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “محمدرضا امیری” در تشریح این خبر گفت: در راستای رصد و رسیدگی به موضوع کالای خارجی قاچاق و در پی کسب خبر از منابع اطلاعاتی مبنی بر این که یک باند فعال در امر قاچاق کالا از طریق مناطق مرزی مبادرت به خرید انواع گوش های همراه خارجی قاچاق کرده است و با خودروهای تیزرو به کرمانشاه انتقال داده اند، موضوع در دستور کارآگاهان اداره مبارزه قاچاق کالا و ارز این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: این باند، گوشی های قاچاق را داخل مغازه های خود دپو و نگهداری می کرده و در فرصت مناسبی در بین سایر فروشندگان داخل شهر توزیع و به فروش می رسانده است.

این مقام انتظامی، تصریح کرد: با هماهنگی قضائی و با استفاده از اقدامات فنی و اطلاعاتی در این خصوص نسبت به شناسایی محل دپوی گوشی های خارجی در یکی از مجتمع های تجاری سطح شهر کرمانشاه اقدام شد و در یک عملیات غافلگیرانه از محل های شناسایی شده،تعدادی دستگاه گوشی خارجی قاچاق فاقد مدارک معتبر گمرکی به ارزش یک میلیارد ریال کشف شد.

سرهنگ امیری، خاطرنشان ساخت: در این راستا دو نفر متهم با هویت معلوم نیز دستگیر شد و به همراه کالای مکشوفه به این پلیس منتقل شدند؛ رسیدگی به این پرونده نیز ادامه دارد./

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *