همکاری با جنبش جهاد اسلامی فلسطین را بر خود فرض می دانیم/ پشتیبان “مقاومت” خواهیم بود

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه مبارزه و مقاومت مردم فلسطین ستودنی است، گفت : همکاری با جنبش جهاد اسلامی فلسطین را بر خود فرض می دانیم و پشتیبان مقاومت خواهیم بود.

به گزارش خبرنگار سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار ” حسین اشتری” در دیدار با ” دکتر رمضان عبدالله ” دبیر جنبش جهاد اسلامی فلسطین، اظهارداشت: ملت و مسئولان جمهوری اسلامی ایران، حامی مردم مظلوم فلسطین هستند و ما اسرائیل را دشمن خود و همه مسلمانان می دانیم .

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی یکی از پلیس های مقتدر بین کشورهای منطقه و فرا منطقه ای است، افزود: آمادگی داریم دانش و تجربیات خود را به کشور فلسطین و جنبش جهاد اسلامی انتقال دهیم .

فرمانده نیروی انتظامی بیان کرد: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله امام خامنه ای مبنی بر حمایت از جنبش جهاد اسلامی و مقاومت انتفاضه مردم فلسطین، نیروی انتظامی هم آماده همکاری با این جنبش است.

وی خاطر نشان کرد: مبارزه و مقاومت مردم فلسطین ستودنی است و از انتفاضه “قدس” حمایت می کنیم .

عالی ترین مقام انتظامی کشور با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران حامی مظلومان است، افزود: همکاری با جنبش جهاد اسلامی فلسطین را بر خود فرض می دانیم و پشتیبان “مقاومت” خواهیم بود.

استقبال دبیر جنبش جهاد اسلامی فلسطین از همکاری نیروی انتظامی و جهاد اسلامی

دکتر “رمضان عبدالله” دبیر جنبش جهاد اسلامی فلسطین نیز در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از دیدار با سردار “حسین اشتری” فرمانده نیروی انتظامی، گفت: جمهوری اسلامی ایران همیشه حامی و پشتیبان مردم مظلوم فلسطین بوده است.

وی ضمن تقدیر از مقام معظم رهبری حضرت آیت الله امام خامنه ای و جمهوری اسلامی ایران در راستای حمایت از مقاومت مردم فلسطین، افزود: هدف استکبار، تفرقه افکنی میان مسلمانان و تجزیه بلاد اسلامی است.

دبیر جنبش جهاد اسلامی فلسطین ضمن اشاره به توانمندی پلیس ایران، خاطر نشان کرد: آمادگی داریم از ظرفیت، دانش و مهارت پلیس ایران بهره ببریم.

دکتر “رمضان عبدالله”ضمن استقبال از همکاری جنبش جهاد اسلامی فلسطین و نیروی انتظامی، عنوان کرد: مردم فلسطین راه مقاومت را ادامه خواهد داد و در این مسیر چون گذشته نیازمند حمایت جمهوری اسلامی ایران هستیم .

گفتنی است در پایان این دیدار هدایایی به رسم یادبود از طرف فرمانده نیروی انتظامی به دبیر و اعضای جنبش جهاد اسلامی فلسطین تقدیم شد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *