کهتری: اعزام ورزشکاران پاراتیروکمان به قهرمانی آسیا نامشخص است

کهتری: اعزام ورزشکاران پاراتیروکمان به قهرمانی آسیا نامشخص است

سرمربی تیم ملی پاراتیروکمان گفت: در جریان اعزام ورزشکاران پاراتیروکمان به مسابقات قهرمانی آسیا بنگلادش نیستم و اگر اعزامی صورت بگیرد، استقبال می‌کنم.

مجید کهتری در گفت‌وگو با سادس، در پاسخ به این پرسش که آیا تیم پاراتیروکمان نیز در مسابقات قهرمانی آسیا بنگلادش شرکت خواهد کرد یا خیر؟ اظهار کرد: در جریان اعزام ورزشکاران پاراتیروکمان به مسابقات قهرمانی آسیا بنگلادش نیستم و برنامه‌ای نیز در این زمینه نداریم. البته اگر اعزامی صورت بگیرد، استقبال خواهم کرد.

وی درباره حضور رمضان بیابانی نایب قهرمان پارالمپیک توکیو در رشته کامپوند، گفت: اطلاعی در این خصوص ندارم و فدراسیون صحبتی با من برای دعوت از بیابانی به تیم ملی نداشته است.

سرمربی تیم ملی پاراتیروکمان یکی از مشکلات اصلی تیم پاراتیروکمان را نداشتن مسابقات تدارکاتی عنوان کرد و افزود: کمبود تورنمنت‌های برون مرزی سبب شد تا در پارالمپیک توکیو عملکرد ورزشکاران ما از ۱۰۰ درصد تا ۴۰ درصد کاهش پیدا کند، در صورتی که اگر کمانداران پیش از اعزام به یک تورنمنت مهمی از مسابقات تدارکاتی برخوردار باشند، شرایط بهتری خواهیم داشت.

وی خاطرنشان کرد: برای من فرقی نمی‌کند که یک کماندار ریکرو یا کامپوند همراه تیم ملی تیروکمان به مسابقات برون مرزی اعزام شود، اما معتقدم حضور ورزشکار بدون مربی نه تنها نتیجه مثبتی به دنبال نخواهد داشت، بلکه شاید اثر منفی نیز داشته باشد.

کهتری در پایان یکی از برنامه‌های پیش بینی شده برای تیم پاراتیروکمان را اعزام تیم به مسابقات قهرمانی جهان امارات در بهمن ماه عنوان کرد و افزود: تلاش بر این است که تیم خوبی را عازم این مسابقات کنیم.

انتهای پیام

ارسال شده در دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ضوابط و مقررات موجود، شهر تهران را دچار آشفتگی کرده است

پ مهر ۲۲ , ۱۴۰۰
معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران ضوابط و مقررات ناشی از طرح های توسعه شهری را از عوامل آشفتگی شهر تهران دانست و گفت: قوانینی که جایگزین سنت معماری شده اند، معماری شهر را دچار آشفتگی کرده است. به گزارش سادس، عبدالرضا گلپایگانی در نشست تخصصی”روایت های معمارانه” که در […]