تأسیس باشگاه فرهنگی ورزشی بانک سرمایه

 مراسم جشن قهرمانی تیم والیبال بانک سرمایه و تقدیر از بازیکنان و کادر فنی این تیم با اعلام خبر تأسیس باشگاه فرهنگی ورزشی بانک سرمایه توأم گردید.
 به گزارش  سادس به نقل از روابط عمومی بانک سرمایه، مراسم جشن قهرمانی تیم والیبال این بانک در لیگ برتر سال ۹۴ با حضور مسئولان بانک سرمایه، رئیس فدراسیون والیبال، رئیس فدراسیون هندبال، مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی سایپا، اهالی ورزش، اصحاب رسانه و کادر فنی و بازیکنان تیم والیبال بانک سرمایه برگزار شد.
در ابتدای این مراسم دکتر محمدرضا خانی، رئیس هیات مدیره بانک سرمایه از تاسیس باشگاه فرهنگی ورزشی این بانک خبر داد و گفت: علاوه بر والیبال، بانک سرمایه از امسال در رشته های دیگری همچون هندبال نیز سرمایه گذاری خواهد کرد.
دکتر خانی اظهار داشت: بانک سرمایه علاقمند به سرمایه گذاری در ورزش است و از این حضور اهدافی را از جمله در حوزه برندینگ دنبال می کند که امیدوار است با یاری مسئولان ذی ربط بتواند آن کار را محقق سازد.
در ادامه این مراسم، علیرضا حیدرآبادی پور، مدیرعامل بانک سرمایه با اشاره به سخنان رئیس جمهوری درباره حضور بخش خصوصی در ورزش گفت: به صحنه آمدیم تا پرورش ورزشکاران را برای افتخار آفرینی در میادین مختلف بر عهده گیریم و در این راستا باشگاه فرهنگی ورزشی بانک سرمایه را تاسیس کردیم و به زودی هندبال را نیز به رشته های این باشگاه اضافه خواهیم کرد و برنامه های بلند مدتی برای حضور در ورزش داریم.
حیدرآبادی پور تاکید کرد: تلاش باشگاه فرهنگی ورزشی بانک سرمایه تغییر نگاه ها از محیط های باز ورزشی به سالن هاست.
دکتر غندالی، مدیرعامل موسسه صندوق دخیره فرهنگیان نیز در این مراسم با بیان اینکه انتظارات در خصوص برگزاری مراسم شایسته ای جهت اهدای کاپ و مدال تیم های اول تا سوم لیگ برتر والیبال از سوی فدراسیون والیبال برآورده نشده است، گفت: هدف بخش خصوصی از حضور در ورزش، مطرح شدن است و مراسمی مانند اهدای مدال و کاپ قهرمانی تیم های برتر والیبال یکی از بهترین فضاها برای رسیدن به این هدف است.
این گزارش می افزاید محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال دیگر سخنرانان مراسم بود. وی با اشاره به برنامه های انجام شده جهت برگزاری مراسم جشن قهرمانی در آخرین دیدار لیگ برتر و آماده سازی سیستم ویدیو چک برای آخرین دیدار و سفارش کاپ و مدال ها و تمهید مقدمات مراسم قهرمانی بیان داشت: متاسفانه با در گذشت مرحوم ابراهیمی این برنامه ها به بعد موکول شد و ان شاءاله همزمان با بدرقه تیم ملی به مسابقات انتخابی المپیک برگزار خواهد شد.
رئیس فدراسیون والیبال در بخش دیگری از سخنان خود گفت: بخش خصوصی مانند بانک سرمایه نگاه اقتصادی جهت حضور در ورزش دارد که نگاهی درست است و فدراسیون نیز تا کنون از هیچ همکاری با حامیان ورزش والیبال دریغ نکرده است. امیدوارم با تاسیس باشگاه بانک سرمایه، پرورش استعدادهای ورزشی در سنین پایه در این باشگاه آغاز شده و به عنوان یک باشگاه مولد وارد ورزش کشور شود. همچنین امیدوارم تیم والیبال بانک سرمایه در رقابت های قهرمانی آسیا نیز موفق عمل کند و به عنوان نماینده آسیا مجوز حضور در قهرمانی باشگاه های جهان را به دست آورد.
در این مراسم دکتر خادم، عضو هیات مدیره و معاون مالی بانک سرمایه نیز در سخنانی اظهار داشت: مدیران بانک سرمایه با تاسیس باشگاه صرفا به دنبال هزینه کردی بی هدف نیستند بلکه در اینجا نگاهی سرمایه گذارانه وجود دارد؛ سرمایه گذاری در جهت انباشت دارایی های نامشهود که می تواند نقش چشمگیری در بهبود ترازنامه بانک ایفا نماید.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهمیت استفاده از مربیان داخلی در رشته های مختلف ورزشی، اولویت باشگاه بانک سرمایه را استفاده از مربیان ایرانی عنوان نمود.
سپس علیرضا حیدرآبادی پور، مدیر عامل و عضو هیأت مدیره بانک سرمایه، به معرفی اعضای هیأت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی این بانک به شرح زیر پرداخت:
* دکتر بهمن خادم، رئیس هیأت مدیره
* دکتر مهرداد باقری، نایب رئیس هیأت مدیره
* یوسف الهی شکیب، عضو هیأت مدیره
* محمد زارع پور، عضو هیأت مدیره
* سعید جلیلی، عضو هیأت مدیره
* محمد نائیجی، مدیر عامل
وی در ادامه، جایگاه باشگاه فرهنگی ورزشی بانک سرمایه را نزد مدیران ارشد این بانک بسیار بالا و مهم ارزیابی کرد و حضور دو عضو هیأت مدیره بانک سرمایه را در هیأت مدیره این باشگاه گواهی بر این سخن دانست.
گفتنی است در بخش پایانی این مراسم از بازیکنان و کادر فنی تیم والیبال بانک سرمایه با اهدای لوح یادبود و جوایزی تقدیر به عمل آمد.
دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *