سرپرست جدید فدراسیون دوچرخه‌سواری آغاز کار کرد

سرپرست جدید فدراسیون دوچرخه‌سواری آغاز کار کرد

مراسم معارفه سرپرست جدید فدراسیون دوچرخه سواری برگزار شد.

به گزارش سادس، محمود رشیدی پنج‌شنبه هفته گذشته از سمت خود به عنوان رییس فدراسیون دوچرخه سواری استعفا داد و سپس رسول هاشم کندی، نایب رییس فدراسیون به عنوان سرپرست معرفی شد. مراسم تودیع رشیدی و معارفه هاشم کندی نیز امروز(یک‌شنبه)  با حضور مسوولان وزارت ورزش و جوانان و جمعی از پیشکسوتان دوچرخه سواری در محل فدراسیون برگزار شد.

در ایتدای این مراسم محمود رشیدی بیان کرد: در مدت چهار ماه حضورم در فدراسیون دوچرخه سواری به عنوان فرد مورد تایید مجمع انتخاباتی سعی کردم تمام و کمال در خدمت این رشته باشم و باتوجه به شرایطی که متاسفانه به‌وجود آوردند به رعایت احترام به جامعه دوچرخه سواری و منافع ملی کشورم ترجیح دادم از سمت خود استعفا کنم. از حسن توجه حمید سجادی و زحمات مهدی علی نژاد نهایت قدردانی و تشکر را دارم و آرزو می کنم رسول هاشم کندی به عنوان یکی از فرهیختگان رشته دوچرخه سواری در مسوولیت محوله موفق و موید باشند.

انتهای پیام

ارسال شده در دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اردوی جهادی دانشجویان در روستای میرآباد بخش قمرود قم

ی مهر ۴ , ۱۴۰۰
در آستانه اربعین حسینی و با وجود محدودیت های اعمال شده در سفر به کربلای معلا، برخی از دانشجویان بسیجی دانشگاه شهید محلاتی قم با تشکیل اردوی جهادی سازندگی به روستای میرآباد در بخش قمرود استان قم رفته و به تعمیر و بازسازی مدرسه و برخی از منازل افراد کمتر […]