حادثه مرگبار برای دوچرخه سوار نامدار دانمارکی

حادثه مرگبار برای دوچرخه سوار نامدار دانمارکی

کریس آنکر سورنسن دوچرخه سوار حرفه ای دانمارکی بر اثر تصادف با وسیله نقلیه هنگام سوار شدن در بلژیک جان خود را از دست داد.

به گزارش سادس و به نقل از اسپورتال، تلویزیون دانمارک تایید کرد که کریس آنکر سورنسن دوچرخه سوار حرفه ای روز شنبه در بلژیک درگذشت.

سورنسن ۳۷ ساله در مسابقات جهانی در حین دوچرخه سواری پس از برخورد با اتومبیل در نزدیکی شهر زیبروگه جان سپرد.

سورنسن که بیشتر دوران حرفه ای خود را با تیم های CSC و Saxo Bank گذراند، یکی از معتبرترین دوچرخه سواران پیلوتون بود و  عنوان قهرمانی مسابقات جاده ای دانمارک را به دست آورد و در توردوفرانس نیز حاضر بود و در جیرو ایتالیا نیز رقابت کرد.

کریس آنکر سورنسن برای مسابقات جهانی دوچرخه سواری در بلژیک به عنوان کارشناس دعوت شده بود. شنبه او در حال دوچرخه سواری بود و با خودرو برخورد کرد و بعداً بر اثر جراحات جان باخت.

پس از انتشار خبر درگذشت وی، ورزشکاران و فدراسیون جهانی دوچرخه سواری در سراسر جهان به جان باختن این ورزشکار واکنش نشان دادند.

انتهای پیام

ارسال شده در دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تبعات یک تصمیم در واردات شیرخشک/ کالای اساسی، ممنوعه شد!

ی شهریور ۲۸ , ۱۴۰۰
تکرار تصمیم‌های یکدفعه‌ای و نه چندان سنجیده در تجارت، این‌بار غذای اطفال را هدف قرار داد و طی اقدامی عجیب، شیرخشک را از ردیف کالاهای اساسی مشمول ارز ترجیحی به گروه دو و در ادامه کالاهای ممنوع الورود فرستاد. دستگاه‌های ذیربط که توافقی در این رابطه نداشتند، بعد از یک‌سال […]