توضیحی درباره علت زرد شدن زمین چمن ورزشگاه تختی اهواز

توضیحی درباره علت زرد شدن زمین چمن ورزشگاه تختی اهواز

سادس/خوزستان اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان درخصوص زرد شدن زمین چمن شماره یک ورزشگاه تختی اهواز محل برگزاری دیدارهای دو تیم لیگ یکی خوزستان، توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش سادس، روز گذشته (۲۷ شهریور) خبری با عنوان “اینجا مزرعه زرد ورزشگاه تختی اهواز است!” در پایگاه خبری سادس پیرو وضعیت نامناسب زمین چمن شماره یک ورزشگاه تختی منتشر شد که اداره کل ورزش و جوانان خوزستان توضیحاتی درباره علت وضعیت پیش آمده برای زمین چمن ورزشگاه پیر تختی اهواز به سادس ارائه کرد که در ادامه می‌خوانید:

“پس از سال ها نسبت به تعویض و بهسازی تلمبخانه آب ورزشگاه تختی اهواز با اعتباری بیش از ۵۰۰ میلیارد تومان اقدام شد اما از سویی با توجه به کاهش سطح آب و نیاز به لایروبی در روند آبرسانی به زمین چمن، در کار کمی وقفه ایجاد شد که با استفاده از امکاناتی مانند بیل میکانیکی نسبت به لایروبی و جانمایی محل پمپاژ آب در ورزشگاه اقدامات لازم صورت گرفت و خوشبختانه در نهایت از دو سه روز پیش کار آبیاری ورزشگاه آغاز شد.

نکته قابل توجه این است که پس از دو دهه دغدغه اصلی ورزشگاه تختی اهواز یعنی نوسازی تلمبخانه آن انجام شد و از این پس هیچ گونه مشکلی برای آبیاری زمین چمن ورزشگاه تختی وجود ندارد و قطعا با برنامه زمانبندی شده جهت آبیاری زمین چمن، تلاش این است که زمین تا آغاز مسابقات لیگ یک کشور آماده شود.”

در ادامه می‌توانید عکس‌های قبل و بعد از بهسازی تلمبخانه آب ورزشگاه تختی اهواز را ببینید:

انتهای پیام

ارسال شده در دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

حادثه مرگبار برای دوچرخه سوار نامدار دانمارکی

ی شهریور ۲۸ , ۱۴۰۰
کریس آنکر سورنسن دوچرخه سوار حرفه ای دانمارکی بر اثر تصادف با وسیله نقلیه هنگام سوار شدن در بلژیک جان خود را از دست داد. به گزارش سادس و به نقل از اسپورتال، تلویزیون دانمارک تایید کرد که کریس آنکر سورنسن دوچرخه سوار حرفه ای روز شنبه در بلژیک درگذشت. […]