پاداش ۲۰۰ میلیون تومانی فدراسیون دوومیدانی به المپین‌های طلایی این رشته

پاداش ۲۰۰ میلیون تومانی فدراسیون دوومیدانی به المپین‌های طلایی این رشته

فدراسیون دوومیدانی برای چهار نماینده خود در بازی‌های المپیک توکیو پاداش در نظر گرفته که در صورت صعود به مراحل بالاتر، رکودشکنی و همچنین کسب مدال دریافت خواهند کرد.

به گزارش سادس، دوومیدانی ایران در بازی‌های المپیک توکیو چهار نماینده دارد که دوم مرداد راهی توکیو می‌شوند. احسان حدادی در پرتاب دیسک، حسن تفتیان در دوی ۱۰۰ متر، فرزانه فصیحی در دوی ۱۰۰ متر و مهدی پیرجهان در دوی ۴۰۰ متر بامانع ورزشکاران ایران در بازی‌های توکیو هستند.

فدراسیون دوومیدانی برای این چهار ورزشکار پاداش‌هایی در نظر گرفته که در صورت صعود از هر مرحله، رکوردشکنی و کسب مدال دریافت می‌کنند که از پاداش  و جوایز وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک جداست.

بر اساس اعلام این فدراسیون ورزشکاران در ازای صعود از هر مرحله ۲۰ میلیون تومان، هر بار شکستن رکورد ملی ۲۰ میلیون تومان، مدال برنز ۱۰۰ میلیون تومان، نقره ۱۵۰ میلیون تومان و طلا ۲۰۰ میلیون تومان دریافت می‌کنند.

از طرفی مقرر شده به نمایندگان ایران در رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان هم پاداش تعلق بگیرد که در صورت صعود از هر مرحله ۲۰ میلیون تومان، هر بار شکستن رکورد ملی ۲۰ میلیون تومان، کسب مدال برنز ۵۰ میلیون تومان، نقره ۸۰ میلیون تومان و طلا ۱۰۰ میلیون تومان دریافت خواهند کرد.

مربیان شخصی ورزشکاران موفق در این دو رویداد هم به میزان ۵۰ درصد از کل پاداشی که ورزشکاران آنها از این مسابقات به دست آورده‌اند، از سوی فدراسیون دوومیدانی دریافت می‌کنند.

انتهای پیام 

ارسال شده در دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

قرارداد پوچتینو تمدید شد

ج مرداد ۱ , ۱۴۰۰
باشگاه پاری‌سن‌ژرمن قرارداد سرمربی آرژانتینی خود را تمدید کرد. به گزارش سادس، پوچتینو در فصل نخست حضورش در پاری‌سن‌ژرمن نتوانست عملکرد خوبی را از خود نشان دهد. او تا سال ۲۰۲۲ با پاری‌سن‌ژرمن قرارداد داشت و این باشگاه پاریسی تصمیم گرفت که قرارداد او را یک سال دیگر تمدید کند. […]