مشکل استقلال با طلب ۵۰۰ هزار دلاری میلیچ/ مدافع کروات از ایران می‌رود؟

مشکل استقلال با طلب ۵۰۰ هزار دلاری میلیچ/ مدافع کروات از ایران می‌رود؟

مدافع کراوات تیم فوتبال استقلال از شرایط خود در آبی‌پوشان رضایت چندانی ندارد و احتمال می‌رود این بازیکن طی چند روز آینده ایران را ترک کند.

به گزارش سادس، تیم فوتبال استقلال در این مدت با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کرده‌اند و بحران مالی در این باشگاه باعث شده صدای بازیکنان و کادر فنی استقلال بلند شود.

فرهاد مجیدی بارها در نشست‌های خبری و در بیانیه‌هایی که منتشر کرده است، از دریافتی بازیکنانش و مطالبات باقی‌مانده آن‌ها از مدیریت شکایت کرده و این در حالی است که مدیریت باشگاه استقلال تا اینجای کار نتوانستند راه حل مناسبی برای این کاستی پیدا کنند.

یکی از کسانی که مدت‌هاست مطالبات خود را دریافت نکرده و از شرایط خود ناراضی است، هرویه میلیچ، مدافع کروات تیم فوتبال استقلال است که با وجود مشکلات موجود به ایران بازگشت اما مدیران استقلال همچنان تکلیف مطالبات این بازیکن را مشخص نکرده‌اند.

میلیچ هفته گذشته در خصوص شرایط خود و باشگاه استقلال پس از پیروزی آبی‌پوشان مقابل پدیده اظهار کرد: : ۷ ماه است که به من بی‌احترامی شده است. درباره جزییات اکنون نمی‌توانم صحبت کنم اما به موقع روی کاغذ به آن‌ها اشاره خواهم کرد. به باشگاه رفته بودم تا درباره پول بلیت‌هایی که از جیبم دادم صحبت کنم اما انگار آن‌ها نیز قرار نیست پرداخت شود. خیلی نکات هم در رابطه با خودم است. می‌توانید الان از من بپرسید که چه کسی استقلال را دوست دارد و چه کسی ندارد. من اکنون معیار خوبی شده‌ام و می‌توانم به روشنی پاسخ دهم.

طبق پیگیری‌های خبرنگار سادس، مدافع کراوات تیم فوتبال استقلال حدود ۱۱ ماه است که مطالبات خود را دریافت نکرده است و جمع مطالبات این بازیکن تا اینجای کار، چیزی حدود ۵۰۰ هزار دلار است. میلیچ با توجه به اتفاقات پیش آمده، از شرایط موجود باشگاه ناراضی است و طبق اطلاعات موجود، این احتمال می‌رود هرویه میلیچ پس از بازی با تراکتور ایران را ترک کند تا منتظر آینده نامشخص خودش باشد. مدیران استقلال همچنان برای قرارداد جدید این بازیکن تصمیم جدی نگرفته‌اند و باید منتظر ماند و دید تکلیف استقلال و میلیچ به کجا ختم می‌شود.

انتهای پیام

ارسال شده در دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تشویق دلاری ملی‌پوشان کشتی فرنگی توسط محمد بنا

ش تیر ۱۲ , ۱۴۰۰
محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در آستانه حضور این تیم در المپیک توکیو، فرنگی کاران اعزامی را تشویق دلاری کرد. به گزارش سادس، محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در حرکتی ارزشمند و ماندگار در فاصله کمتر از یک ماه مانده تا المپیک توکیو ۵ فرنگی کار […]