سانتوس: هیچ ترسی از آلمان نداریم

سانتوس: هیچ ترسی از آلمان نداریم

سرمربی تیم ملی فوتبال پرتغال تاکید کرد این تیم برای کسب برد برابر آلمان به میدان می رود.

به گزارش سادس و به نقل از اسپورتال، فرناندو سانتوس سرمربی تیم ملی فوتبال پرتغال در نشست خبری قبل از دیدار برابر آلمان گفت: هدف ما در این دیدار تساوی نیست بلکه تلاش برای پیروزی است. آلمان چه به صورت انفرادی و چه به صورت جمعی فوق العاده است. آلمان تیمی است که دوست دارد توپ را در اختیار داشته باشد. من به هیچ وجه از آلمان نمی ترسم. نیروهای قدرتمندی در هر دو طرف حضور دارند.  

ژرمن ها در اولین بازی خود به قهرمان جهان (فرانسه) باختند و اکنون تحت فشار هستند.  

قرار است ۱۴ هزار نفر در این دیدار حضور داشته باشند و تیم ملی فوتبال آلمان را حمایت کنند. دیدار قبلی پرتغال برابر ۶۰ هزار نفر تماشاگر برگزار شد.

سانتوس اضافه کرد: همیشه برای پیروزی به میدان می رویم و فکر می کنم این بازی برای ما اساسی است. ما باید توپ را در اختیار داشته باشیم و بتوانیم موقعیت سازی کنیم. آلمان مانند مجارستان بازی نمی کند. باید آلمان را مجبور کنیم دور از دروازه ما بازی کند.

فرناندو سانتوس در کنفرانس مطبوعاتی گفت علی رغم اینکه توسط هوملس با یک گل به خودی شکست خورده بود قادر به داشتن توپ بود و تیم قهرمان جهان را بارها تحت فشار قرار داد و تأکید کرد که تیم پرتغال برای لحظات سخت  و تاکتیکی آلمان ها آماده شده است.

پرتغال و آلمان روز شنبه در ورزشگاه آلیانز آرنا مونیخ بازی می کنند که داور آن آنتونی تیلور انگلیسی است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

کریستین اریکسن از بیمارستان مرخص شد

ج خرداد ۲۸ , ۱۴۰۰
ستاره تیم ملی فوتبال دانمارک بعد از چند روز بستری، امروز پنجشنبه از بیمارستان مرخص شد. به گزارش سادس و به نقل از تایمز، کریستین اریکسن امروز از بیمارستان مرخص شد. به گزارش سرویس مطبوعاتی اتحادیه فوتبال دانمارک،روز قبل اریکسن تحت عمل جراحی برای نصب دفیبریلاتور (ICD) قرار گرفت و روز […]