حضور در انتخابات تحقق اراده ملت و شعارهای محوری نظام است

استاندار تهران تاکید کرد: مشارکت در انتخابات تحقق اراده ملت و شعارهای محوری نظام جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش سادس، انوشیروان محسنی بندپی با حضور در مسجد لرزاده واقع در خیابان خراسان ضمن بازدید از این حوزه اخذ رای و شرکت در انتخابات در جمع خبرنگاران گفت: امروز یکی از مهمترین رویدادهای کشور در حال برگزاری است که تحقق شعارهای محوری نظام جمهوری اسلامی ایران را به نمایش می گذارد، در حقیقت امروز تحقق اراده ملت قلمداد می شود.

وی ادامه داد: امروز شهروندان تهرانی در دو انتخابات ملی ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا و همچنین دو انتخابات میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تهران شرکت می کنند. مردم با حضور در پای صندوق های رای در حقیقت در جهت تحقق جمهوریت اقدام می کنند. تاکنون حماسه پرشور مردم در کل کشور و تهران را شاهد بوده ایم. امیدواریم بتوانیم نظم و ترتیبی که وجود دارد تا ساعات پایانی اخذ رای ادامه دهیم و حضور پرشور مردم را شاهد باشیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

سانتوس: هیچ ترسی از آلمان نداریم

ج خرداد ۲۸ , ۱۴۰۰
سرمربی تیم ملی فوتبال پرتغال تاکید کرد این تیم برای کسب برد برابر آلمان به میدان می رود. به گزارش سادس و به نقل از اسپورتال، فرناندو سانتوس سرمربی تیم ملی فوتبال پرتغال در نشست خبری قبل از دیدار برابر آلمان گفت: هدف ما در این دیدار تساوی نیست بلکه تلاش برای […]