برگزاری نمایشگاه دست‌آفریده‌های زنان کارآفرین در مجموعه فرهنگی گردشگری شهدای خلیج فارس

به مناسبت دهه کرامت، نمایشگاه دست‌آفریده‌های زنان کارآفرین، از تاریخ ۱۸ لغایت ۲۵ خردادماه، در مجموعه فرهنگی گردشگری شهدای خلیج فارس برگزار می‌شود.

به گزارش سادس، در راستای همکاری با اداره کل امور بانوان شهرداری تهران و حمایت از زنان کار آفرین و سرپرست  و همچنین به مناسبت دهه کرامت و روز دختر با هدف حمایت از معیشت پایدار زنان سرپرست خانوار، نمایشگاه دست‌آفریده‌های زنان کارآفرین با همکاری شرکت عمرانی کارکنان شهرداری تهران و شرکت ساماندهی صنایع ‌مشاغل شهر در گذر ارغوان مجموعه فرهنگی گردشگری شهدای خلیج فارس از امروز دایر است.

در این‌نمایشگاه ۶۰ نفر از زنان کارآفرین در زمینه مشاغل خانگی، ۱۰ مرکز توانمندسازی کوثر و ۵ تولیدکننده حامی اشتغال زنان سرپرست خانوار حضور دارند. 

بر اساس گزارش روابط عمومی روابط عمومی شرکت عمرانی کارکنان شهرداری تهران، علاقمندان می توانند به منظور بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۶ الی ۲۱:۳۰ تا تاریخ ٢۵  خرداد ماه، به محل برگزاری این رویداد مراجعه کنند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

انسان‌ها نتیجه غفلت و فعالیت‌های مخرب خود در برابر طبیعت راخواهد دید

پ خرداد ۲۰ , ۱۴۰۰
سادس/قم همزمان با هفته محیط زیست، ادارات کل حفاظت محیط زیست و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قم تفاهم نامه همکاری به امضا رساندند. سید رضا موسوی مشکینی، مدیرکل حفاظت محیط‌زیست استان قم، در جلسه امضای  تفاهم‌نامه با کانون پرورش فکری  و نوجوانان استان قم، محیط‌زیست را اولویت‌های […]