آمادگی صد در صدی یگان های ویژه ناجا برای تامین امنیت مرحله دوم انتخابات

  فرمانده یگان های ویژه نیروی انتظامی از آمادگی صد درصدی این یگان در قالب قرارگاه ظفر جهت امنیت مطلوب مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در کشور خبر داد.
به گزارس سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار”حسن کرمی”در خصوص نحوه برگزاری انتخابات امن دوره دوم مجلس شورای اسلامی توسط قرارگاه ظفر یگان های ویژه ناجا، اظهار داشت : اولویت قرارگاه عملیاتی ظفر تامین امنیت مرحله دوم انتخابات و ایجاد آرامش برای رأی دهندگان است .

وی افزود : تمهیدات لازم توسط این قرارگاه عملیاتی در فضایی کاملاً امن برای استان هایی که انتخابات مرحله دوم در آنها برگزار می شود، اندیشیده شده است.

“کرمی” با اشاره به اینکه مهم ترین دستاورد و ارمغان قرارگاه ظفر،حضور مقتدرانه در ماموریت ها است، عنوان کرد: امید است با همدلی، هماهنگی و تعامل سازنده بین همه دستگاه ها یک انتخابات خوب و دشمن شکن برگزار شود؛ یگان ویژه همچون گذشته تمام توان خود را برای تامین امنیت انتخابات و برگزاری این مهم به دور از حاشیه به کار خواهد گرفت.

سردار” کرمی” با بیان اینکه کنترل و نظم بخشی این ماموریت محصول کار جمعی همه کارکنان در نیروی انتظامی است، افزود:امنیت انتخابات، ضامن سلامت و مشارکت حداکثری مردم است؛ برگزاری انتخابات این مرحله در سایه امنیت کامل نشان از قدرت و صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهد داشت.

فرمانده یگان های ویژه ناجا با اشاره به نقش محوری این یگان در ماموریت انتخابات، گفت: در این مرحله همانند مرحله اول انتخابات با آمادگی صد درصدی وارد عمل خواهیم شد، اگر چنانچه افرادی قصد برهم زدن نظم و امنیت انتخابات را داشته باشند، با برخورد شدید پلیس مواجه خواهند شد.

وی تصریح کرد :یگان ویژه در این ماموریت با بهره گیری از نیروهای آموزش دیده، مومن و متعهد در کنار تجهیزات نوین و پیشرفته و با برنامه ریزی دقیق و مدون خود آماده برقراری نظم و امنیت کامل این ماموریت مهم خواهد بود.

این مقام ارشد یگان ویژه ناجا با اشاره به حضور گسترده مردم در انتخابات ، اذعان کرد: علیرغم تمامی تلاشهای دشمنان نظام مبنی بر عدم شرکت مردم در انتخابات ، به حول قوه الهی شاهد انتخابات پرشوری خواهیم بود و مردم با حضور خود در پای صندوقهای رأی ، دشمنان را بار دیگر مأیوس و ناامید خواهند کرد.

فرمانده یگان های ویژه ناجا تصریح کرد: پلیس هیچ دخالتی در روند اجرایی و برگزاری انتخابات نداشته و نخواهد داشت لیکن با توجه به اینکه تنها مرجع تأمین کننده نظم و امنیت انتخاباتی است لذا با قدرت وارد عمل شده و در مقابل مخلاّن نظم و امنیت بطور جد، خواهد ایستاد.

سردار “حسن کرمی” در پایان از مردم عزیز ایران اسلامی خواست تا همچون گذشته با مشارکت عمومی و همکاری خود در برگزاری هرچه بهتر انتخابات ، یار و یاور پلیس باشند.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *