تسهیل محدودیت های کرونایی در فرانسه و ضرورت استفاده از ماسک در فضای باز

مقامات فرانسه به منظور تسهیل محدودیت های کرونایی، زمان منع تردد شبانه را کوتاهتر کردند.

به گزارش سادس، مقامات فرانسه اعلام کردند با توجه به کاهش موارد ابتلا از امروز (چهارشنبه) این امکان وجود دارد که افراد بتوانند برای اولین بار پس از گذشت چند ماه تا ساعت ۲۳ در خیابان تردد داشته باشند و در محیط داخلی رستوران غذا سرو کنند، هرچند استفاده از ماسک حتی در محیط های باز همچنان الزامی است.

بنابر اعلام مقامات فرانسه طی یک مرحله مهم از برنامه تسهیل محدودیت ها، مشتریان می توانند از فضای داخلی کافه ها و رستوران ها استفاده کنند. همچنین زمان آغاز منع تردد از ساعت ۲۱ به ۲۳ تغییر کرده است و درصورتیکه شرایط طبق برنامه ریزی انجام شده پیش رود تا پایان ماه جاری میلادی محدودیت های بیشتری برداشته می شود.

امانوئل مکرون، رئیس جمهوری فرانسه در پیامی توئیتری اعلام کرده است: از روز چهارشنبه گام جدیدی برداشته خواهد شد. زندگی در تمامی مناطق از سرگرفته می شود.

به گزارش سادس به نقل از هندوستان تایمز، همچنین طبق دستورالعمل های جدید امکان ارائه خدمت در میزهای شش نفره در رستوران ها و کافه ها فراهم شده و باشگاه ها می توانند در محیط های بسته به مشتریان خود خدمات ارائه دهند. هرچند استفاده از ماسک حتی در فضای باز همچنان ضرورت دارد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

کاظمی: ۹۵ درصد از داوطلبان شوراهای اسلامی کشور تایید صلاحیت شدند

چ خرداد ۱۹ , ۱۴۰۰
رئیس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور تاکید کرد که در مجموع ۹۵ درصد از داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا تایید صلاحیت شده و تنها صلاحیت پنج درصد داوطلبین رد شده است. به گزارش سادس، سید حمیدرضا کاظمی در نشست خبری با اشاره به روند بررسی صلاحیت […]