ابتلای ۴۴۴۷۸ بوشهری از آغاز شیوع کرونا تاکنون

سادس/بوشهر دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: از آغاز شیوع کرونا تاکنون ۴۴۴۷۸ نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.

سعید کشمیری با بیان اینکه تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر، ۲۷۳ نفر است، اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۶۸ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌ شده‌اند که از این تعداد ابتلای ۳۵ مورد به کرونا مثبت، قطعی است.

وی عنوان کرد: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته ۴۷  بیمار نیز با حال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند، که از این تعداد ۳۸ نفر از آنها مثبت قطعی بوده‎اند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با بیان اینکه هم اکنون ۲۸ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند، افزود: از این مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه کرونایی، ۱۹ نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.

کشمیری درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که تا به امروز اعلام شده است، بیان کرد: متاسفانه امروز ۲ مورد فوتی ناشی از ابتلا به کرونا، ۱ آقا با ۸۳ سال سن با سابقه بیماری قلبی، فشارخون و دیابت و ۱ خانم با ۷۳ سال سن با سابقه بیماری فشارخون و دیابت در استان بوشهر به ثبت رسید.

به گفته وی تا کنون ۱۱۸۲ نفر از ابتدای شیوع کرونا در استان بوشهر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده اند.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون ۴۴۴۷۸ نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

حدادی: پدیده "نامزد پوششی" در انتخابات مسبوق به سابقه است

ی خرداد ۱۶ , ۱۴۰۰
سخنگوی کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها تاکید کرد: ‏پدیده نامزد پوششی در انتخابات، مسبوق به سابقه است و به قبل از سال۹۶ و حضور جهانگیری بازمی گردد. به گزارش سادس، علی حدادی نماینده مردم طالقان، ساوجبلاغ، چهار باغ و نظر آباد در مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در […]