انبار بزرگ لوازم بهداشتی در آتش سوخت+ تصاویر

 آتش سوزی در انبار لوازم بهداشتی ساختمانی خسارت مالی فراوانی را بر جای گذاشت.

به گزارش  سادس به نقل از باشگاه خبرنگاران، به دنبال تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ و اطلاع رسانی این حادثه، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۴۳ و ۸۴ به همراه گروه امداد و نجات ۱۸ را ساعت ۱۷:۱۳ روز گذشته به خیابان ملاصدرا، ابتدای خیابان شیراز جنوبی اعزام کرد.

احمد صفری معاون منطقه ۲ عملیات آتش نشانی تهران گفت: این حادثه در انباری به وسعت ۱۰۰ متر مربع مملو از لوازم ساختمانی و قوطی های رنگ که بر روی پشت بام سه باب فروشگاه لوازم بهداشتی ساختمانی قرار داشت، اتفاق افتاد.

وی با بیان این که این انباری با ایرانیت و پروفیل های فلزی ساخته شده بود، اضافه کرد: هنگام رسیدن آتش نشانان دود و شعله های آتش بسیارزیادی از پشت بام به آسمان برمی خاست.

صفری تصریح کرد: آتش نشانان بی درنگ با قطع جریان برق و گاز، محل حادثه را ایمن سازی کرده و با استفاده از تجهیزات فردی و لوله های آبدهی، آتش سوزی را که در حال سرایت به اطراف و فروشگاه ها بود، مهار و کاملا خاموش کردند.

ی

 

معاون منطقه ۲ عملیات این سازمان در ادامه اظهار داشت: خوشبختانه در این حادثه به هیچ کس آسیب جانی نرسید و تنها خسارت مالی بر جای ماند.

وی خاطرنشان کرد: علت بروز این آتش سوزی و نیز برآورد میزان خسارات وارده توسط کارشناسان آتشنشانی درحال بررسی است .

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *