پایان رابطه شوم زن متأهل با مرد ۳۰ ساله

 پرونده مردی که یک سال قبل مزاحم همسرش را در پارک چیتگر به قتل رساند، در دادگاه کیفری استان تهران بررسی می‌شود.

به گزارش  سادس به نقل از مشرق، عصر روز شنبه ۲۴ مردادماه سال گذشته، قاضی ایلخانی، بازپرس ویژه قتل دادسرای جنایی تهران با تماس تلفنی مأموران کلانتری ۱۵۴چیتگر از قتل مرد جوانی باخبر و همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در محل حادثه حاضر شد.

تیم جنایی در محل حادثه با جسد خونین مرد ۳۰ ساله‌ای کنار خودروی پرایدش روبه‌رو شد که با اصابت ضربه چاقویی به گردنش به قتل رسیده بود.
مأموران همچنین در محل حادثه با زن جوانی روبه‌رو شدند که مدعی بود شوهرش مرد جوان را به قتل رسانده است. همزمان با دستگیری زن جوان جسد برای انجام آزمایش‌های لازم به پزشکی قانونی منتقل شد.

زن جوان در بازجویی‌ها گفت: ۱۶ ساله بودم که ازدواج کردم و همراه شوهرم در محله فلاح در جنوب تهران زندگی می‌کنم.

زندگی خوبی داشتیم تا اینکه مدتی قبل تنها فرزندم را به خاطر بیماری از دست دادم.

پس از این کمی افسرده شدم. مدتی قبل با مقتول که از همکلاسی‌های دوران مدرسه شوهرم بود، آشنا شدم.

او مدتی قبل از همسرش جدا شده بود. ما هم با هم به صورت تلفنی ارتباط داشتیم تا اینکه پیشنهاد داد از همسرم جدا شوم و با او ازدواج کنم.

من پیشنهاد او را قبول نکردم و خواستم با او قطع رابطه کنم، اما مقتول اصرار داشت برای آخرین بار با او به پارک چیتگر بروم تا درباره موضوعی با من حرف بزند.

وقتی با اصرار او روبه‌رو شدم با خودروی پرایدش به پارک رفتیم. ما در حال حرف زدن بودیم که شوهرم با موتورسیکلتش وارد پارک شد.

او چند دقیقه‌ای با مقتول حرف زد و هنگامی که او خواست سوار پرایدش شود، ناگهان شوهرم چاقویی از جیبش بیرون آورد و با آن ضربه‌ای به گردن مقتول زد.

در حالی که تحقیقات برای دستگیری قاتل فراری ادامه داشت، متهم خودش را به مأموران پلیس معرفی کرد.

وی با اعتراف به قتل گفت: مدتی بود که به رفتارهای همسرم مشکوک شده بودم. روز حادثه همسرم با من تماس گرفت و خواست به خانه بروم. وقتی به خانه رفتم همسرم نبود که دوباره با من تماس گرفت و این بار خواست به پارک چیتگر بروم.

من بلافاصله با موتورسیکلتم به آدرسی که داده بود، رفتم و آنجا مشاهده کردم مقتول با همسرم داخل خودرو در حال حرف زدن هستند.

من با مقتول در گیر شدم که در جریان آن با چاقو ضربه‌ای به گردنش زدم.

قاضی ایلخانی پس از تحقیقات تکمیلی برای متهم به جرم قتل عمد قرار مجرمیت صادر کرد و متهم به زودی در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه خواهد شد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *