پایان رابطه شوم زن متأهل با مرد 30 ساله

 پرونده مردي كه يك سال قبل مزاحم همسرش را در پارك چيتگر به قتل رساند، در دادگاه كيفري استان تهران بررسي مي‌شود.

به گزارش  سادس به نقل از مشرق، عصر روز شنبه 24 مردادماه سال گذشته، قاضي ايلخاني، بازپرس ويژه قتل دادسراي جنايي تهران با تماس تلفني مأموران كلانتري 154چيتگر از قتل مرد جواني باخبر و همراه تيمي از كارآگاهان اداره دهم پليس آگاهي در محل حادثه حاضر شد.

تيم جنايي در محل حادثه با جسد خونين مرد 30 ساله‌اي كنار خودروي پرايدش روبه‌رو شد كه با اصابت ضربه چاقويي به گردنش به قتل رسيده بود.
مأموران همچنين در محل حادثه با زن جواني روبه‌رو شدند كه مدعي بود شوهرش مرد جوان را به قتل رسانده است. همزمان با دستگيري زن جوان جسد براي انجام آزمايش‌هاي لازم به پزشكي قانوني منتقل شد.

زن جوان در بازجويي‌ها گفت: 16 ساله بودم كه ازدواج كردم و همراه شوهرم در محله فلاح در جنوب تهران زندگي مي‌كنم.

زندگي خوبي داشتيم تا اينكه مدتي قبل تنها فرزندم را به خاطر بيماري از دست دادم.

پس از اين كمي افسرده شدم. مدتي قبل با مقتول كه از همكلاسي‌هاي دوران مدرسه شوهرم بود، آشنا شدم.

او مدتي قبل از همسرش جدا شده بود. ما هم با هم به صورت تلفني ارتباط داشتيم تا اينكه پيشنهاد داد از همسرم جدا شوم و با او ازدواج كنم.

من پيشنهاد او را قبول نكردم و خواستم با او قطع رابطه كنم، اما مقتول اصرار داشت براي آخرين بار با او به پارك چيتگر بروم تا درباره موضوعي با من حرف بزند.

وقتي با اصرار او روبه‌رو شدم با خودروي پرايدش به پارك رفتيم. ما در حال حرف زدن بوديم كه شوهرم با موتورسيكلتش وارد پارك شد.

او چند دقيقه‌اي با مقتول حرف زد و هنگامي كه او خواست سوار پرايدش شود، ناگهان شوهرم چاقويي از جيبش بيرون آورد و با آن ضربه‌اي به گردن مقتول زد.

در حالي كه تحقيقات براي دستگيري قاتل فراري ادامه داشت، متهم خودش را به مأموران پليس معرفي كرد.

وي با اعتراف به قتل گفت: مدتي بود كه به رفتارهاي همسرم مشكوك شده بودم. روز حادثه همسرم با من تماس گرفت و خواست به خانه بروم. وقتي به خانه رفتم همسرم نبود كه دوباره با من تماس گرفت و اين بار خواست به پارك چيتگر بروم.

من بلافاصله با موتورسيكلتم به آدرسي كه داده بود، رفتم و آنجا مشاهده كردم مقتول با همسرم داخل خودرو در حال حرف زدن هستند.

من با مقتول در گير شدم كه در جريان آن با چاقو ضربه‌اي به گردنش زدم.

قاضي ايلخاني پس از تحقيقات تكميلي براي متهم به جرم قتل عمد قرار مجرميت صادر كرد و متهم به زودي در دادگاه كيفري يك استان تهران محاكمه خواهد شد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *