زمان احتمالی و نحوه برگزاری فصل بعدی لیگ برتر فوتسال

زمان احتمالی و نحوه برگزاری فصل بعدی لیگ برتر فوتسال

فصل جدید لیگ برتر فوتسال احتمالا پیش از جام جهانی آغاز می شود.

به گزارش سادس، فصل کنونی لیگ برتر فوتسال جمعه این هفته با مشخص شدن تکلیف دیگر تیم سقوط کننده به پایان می رسد و پرونده بیست و دومین دوره لیگ برتر فوتسال بسته خواهد شد. پس از پایان لیگ برتر، اردوهای تیم ملی فوتسال برای حضور در جام جهانی لیتوانی آغاز خواهد شد اما در این میان سازمان لیگ نیز در حال برنامه ریزی برای شروع فصل جدید لیگ برتر فوتسال است. در این زمینه قرار است به زودی جلسه‌ای با ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال برگزار شده و در مورد زمان فصل جدید لیگ برتر تصمیم گیری شود.

ناظم الشریعه عقیده دارد بهتر است لیگ برتر فوتسال پیش از جام جهانی برگزار شود و با این اتفاق بازیکنان با روحیه و انگیزه بهتری در مسابقات شرکت می کنند. در این صورت به احتمال زیاد فصل جدید لیگ برتر از ۱۵ مرداد آغاز خواهد شد و پس از ۴ هفته، تیم ملی اردوی نهایی خود که منتهی به سفر به لیتوانی خواهد بود را برگزار خواهد کرد. همچنین فصل جدید لیگ برتر به شیوه گذشته و به صورت لیگی در ۲۶ هفته و بدون پلی‌آف خواهد بود.

 قرار است پس از شنیدن نظرات ناظم الشریعه، هیئت‌رئیسه سازمان لیگ جلسه گذاشته و در مورد زمان شروع فصل جدید تصمیم‌گیری کند. چنانچه با تاریخ ۱۵ مرداد برای برگزاری فصل جدید موافقت نشود این رقابت‌ها به بعد از جام جهانی موکول خواهد شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

پشت فرهاد را خالی نکنید

د اردیبهشت ۲۷ , ۱۴۰۰
باید معلوم شود مجیدی می‌تواند استقلال را هدایت کند یا نه. برای محک‌خوردن این مربی حداقل یک فصل زمان لازم است. نه با چهار تا موفقیت باید از ستاره سوم حرف زد و نه با دو تا شکست باید مایوس و ناامید شد. فوتبال فراز و فرود دارد. این‌ طور […]