هیات مرکزی فراکسیون نیروهای انقلاب اسلامی فردا تشکیل جلسه می دهد

سخنگوی فراکسیون نیروهای انقلاب اسلامی از جلسه فردا صبح این فراکسیون به منظور بررسی انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات هیات رئیسه مجلس خبر داد.

مجتبی یوسفی در گفت وگو با سادس، بیان کرد: فردا قبل از آغاز جلسه علنی مجلس شورای اسلامی، هیات مرکزی فراکسیون نیروهای انقلاب اسلامی جلسه تشکیل خواهد داد. دستور اول جلسه در خصوص مسائل روز کشور و موضوعات مطروحه در حوزه سیاست خارجی و مذاکرات وین است.

وی در ادامه اظهار کرد: همچنین قرار است در این جلسه اتفاقات در حوزه بین الملل و جنایات اخیر رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم فلسطین مورد بررسی قرار گیرد.

سخنگوی فراکسیون نیروهای انقلاب اسلامی تصریح کرد: از دیگر مسائلی که در این جلسه قرار است بررسی شود بحث انتخابات ریاست جمهوری و بحث و بررسی در خصوص موضع فراکسیون است. همچنین به احتمال قوی در خصوص انتخابات هیات رئیسه که قرار است هفته آتی برگزار شود و نحوه ورود داوطلبین به این حوزه بحث و بررسی صورت خواهد گرفت.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

زمان احتمالی و نحوه برگزاری فصل بعدی لیگ برتر فوتسال

د اردیبهشت ۲۷ , ۱۴۰۰
فصل جدید لیگ برتر فوتسال احتمالا پیش از جام جهانی آغاز می شود. به گزارش سادس، فصل کنونی لیگ برتر فوتسال جمعه این هفته با مشخص شدن تکلیف دیگر تیم سقوط کننده به پایان می رسد و پرونده بیست و دومین دوره لیگ برتر فوتسال بسته خواهد شد. پس از […]