دو پرتابگر دیسک ایران سهمیه جوانان جهان گرفتند

دو پرتابگر دیسک ایران سهمیه جوانان جهان گرفتند

دو پرتابگر دیسک ایران موفق به ثبت حد نصاب حضور در رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی جوانان جهان شدند.

به گزارش سادس، در جریان برگزاری مسابقه رکوردگیری کسب حد نصاب حضور در رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی جوانان جهان که امروز(دوشنبه) به میزبانی ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار شد، در ماده پرتاب دیسک صادق صمیمی از چهارمحال و بختیاری با ثبت حد نصاب ۵۸.۹۲ متر و همچنین محمدرضا رحمانی‌فر از استان فارس با ثبت رکورد ۵۸.۳۷ متر موفق شدند حد نصاب حضور در مسابقات جهانی جوانان را بدست بیاورند.  

این رقابت‌ها اواخر مرداد ماه ۱۴۰۰ در شهر نایروبی کنیا برگزار خواهد شد.   حد نصاب حضور در ماده پرتاب دیسک مسابقات جهانی جوانان  ۵۷.۰۰متر است.

 در رقابت ماده پرتاب وزنه ارسلان قشقایی با ثبت حد نصاب ۱۷.۹۴متر اول شد و نتوانست رکورد ورودی حضور در مسابقات جهانی (۱۸.۳۰ متر)  را بدست آورد. علاوه بر این امیرحسین ممقانی از استان خراسان رضوی هم با رکورد ۱۷.۶۱متر و امیر رضا رحمانی از قزوین با حد نصاب ۱۷.۳۴متر به ترتیب در جایگاه‌های دوم و سوم قرار گرفتند.

انتهای پیام 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

هیات مرکزی فراکسیون نیروهای انقلاب اسلامی فردا تشکیل جلسه می دهد

د اردیبهشت ۲۷ , ۱۴۰۰
سخنگوی فراکسیون نیروهای انقلاب اسلامی از جلسه فردا صبح این فراکسیون به منظور بررسی انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات هیات رئیسه مجلس خبر داد. مجتبی یوسفی در گفت وگو با سادس، بیان کرد: فردا قبل از آغاز جلسه علنی مجلس شورای اسلامی، هیات مرکزی فراکسیون نیروهای انقلاب اسلامی جلسه تشکیل […]