پاسخگویی وزیر راه و شهرسازی به سوالات نمایندگان در کمیسیون عمران

یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از حضور وزیر راه و شهرسازی جهت پاسخگویی به سوالات چند تن از نمایندگان در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.

مجتبی یوسفی در گفت وگو با سادس ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس، بیان کرد: کمیسیون عمران امروز صبح با حضور وزیر راه و شهرسازی جلسه خود را تشکیل داد. در این جلسه سوالات چندین تن از نمایندگان از وزیر راه به بحث گذاشته شد.

وی در ادامه اظهار کرد: عمده سوالات از وزیر راه و شهرسازی در خصوص مسائل مربوط به حوزه راه بود. نمایندگان مطالبات منطقه ای خود را مطرح کردند و وزیر نیز توضیحاتی در این خصوص ارائه دادند. اکثر سوالات برای بار اول مطرح شده بود و فرصتی برای بررسی بیشتر و پیگیری بر اساس آئین نامه داده شد.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: از روز گذشته نیز کمیسیون بررسی طرح اصلاح ماده ۱۰۰ قانون شهرداری ها را آغاز کرد. اصلاح این قانون دغدغه جدی مردم و فعالان حوزه شهری است. اکنون حدود ۱۷ هزار پرونده باقی مانده که حکم های کمیسیون ماده ۱۰۰ در خصوص آن اجرا نشده است. با اصلاح قانون دست سودجویان نیز بریده خواهد شد. کمیسیون این طرح را دنبال می کند تا ان شاءالله با اصلاح قانون شاهد شفافیت و از بین رفتن دوگانگی در تصمیم گیری ها باشیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تراشتگن یورو ۲۰۲۰ را از دست داد

د اردیبهشت ۲۷ , ۱۴۰۰
سنگربان آلمانی بارسلونا باید زیر تیغ جراحان قرار گیرد و به همین خاطر یورو ۲۰۲۰ را از دست داد. به گزارش سادس و به نقل از اسپورت، باشگاه بارسلونا اعلام کرد که زانوی پای راست تراشتگن باید جراحی شود و به این ترتیب او برای بازگشت به میادین به چند […]