سرمربی زنیت: سردار هیچ پیشنهاد جدی ندارد

سرمربی زنیت: سردار هیچ پیشنهاد جدی ندارد

سرمربی تیم زنیت عنوان کرد هیچ پیشنهاد جدی برای سردار آزمون به این باشگاه نرسیده است.

به گزارش سادس و به نقل از اکسپرس، در حالی که اخبار زیادی درباره احتمال انتقال سردار آزمون به تیم‌های بزرگ اروپایی منتشر می‌شود، سرمربی تیم زنیت عنوان کرد تاکنون هیچ پیشنهادی برای بازیکن ایرانی دریافت نکرده است.

سرگئی سماک، سرمربی تیم زنیت درباره آینده سردار آزمون مهاجم ۱۹ گله زنیت که در صدر جدول گلزنان لیگ روسیه قرار دارد گفت:‌  تا به امروز هیچ پیشنهاد جدی برای هیچ بازیکن زنیت از جمله سردار آزمون به دست ما نرسیده است. با این حال مهم‌ترین چیز خواست خود بازیکن است. او باید بخواهد برای باشگاه بازی کند. لازم نیست کسی را به زور در تیم نگه دارید. البته علاقه باشگاه اروپایی برای هر فوتبالیستی مهم است و یک گام به جلو است. اگر شرایط به نحوی باشد که هم بازیکن و هم باشگاه سود می‌برند، می‌شود روی این پیشنهاد فکر کرد.

زنیت توانست برای سومین فصل پیاپی عنوان قهرمانی لیگ فوتبال روسیه را به دست بیاورد و سردار آزمون نیز با زدن ۱۹ گل توانست فعلا در صدر جدول گلزنان لیگ باشد و شانس بسیار زیادی برای آقای گلی دارد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

طراحی ساختار جدید برای فوتبال خیابانی / تلاش برای ثبت در فیفا

ش اردیبهشت ۲۵ , ۱۴۰۰
عکس: تزئینی شهردار منطقه ۱۲ از برگزاری فوتبال خیابانی جام رمضان ۱۴۰۰ در محله هرندی خبر داد و گفت: فوتبال خیابانی با دستورالعمل خاص یک تیم حرفه‌ای، توسط شهرداری منطقه ۱۲ ثبت فیفا خواهد شد. به گزارش سادس، علی‌محمد سعادتی،  گفت: در مسابقات فوتبال خیابانی جام رمضان ۱۴۰۰ که در […]