ورود تماشاگران بدون محدودیت به ورزشگاه‌ها در آمریکا از ماه آینده

ورود تماشاگران بدون محدودیت به ورزشگاه‌ها در آمریکا از ماه آینده

دالاس نیز به جمع تیم‌های دیگر آمریکایی اضافه شد که بدون هیچ محدودیتی هواداران خود را در ورزشگاه خواهد داشت.

به گزارش سادس و به نقل از آس، باشگاه‌های برتر در ایالات متحده شروع به بازگشایی کامل ورزشگاه‌های خود به روی تماشاگران می‌کنند. برخی از آن‌ها فصل را با ظرفیت محدود آغاز کردند و بسیاری از تماشاگرها مجبور شدند پشت درهای بسته بمانند اما پس از دستور فعال سازی مجدد اقتصاد در برخی از ایالت‌ها، تیم‌هایی مانند آتلانتا یونایتد اعلام کردند تا ۱۰۰ درصد ظرفیت ورزشگاه می‌توانند از ماه دیگر در ورزشگاه‌ها حاضر باشند.

پس از  تیم جورجیا، اکنون تیم دالاس رسما اعلام کرد که از ماه آینده ورزشگاه به طور کامل پذیرای هواداران است و هیچ محدودیتی برای ورود تماشاگران در نظر گرفته نمی شود.

دان هانت، رییس باشگاه دالاس گفت: ما از نظر تجربه هواداران شروع موفقیت‌آمیزی برای فصل داشته‌ایم و از ماه بعد هیچ محدودیتی برای ورود تماشاگران نخواهیم داشت. هواداران باید در ایمن‌ترین شرایط از دیدن بازی فوتبال لذت ببرند.

ماسک زدن را ادامه دهید

با این حال، همه طرفداران باید ماسک خود را  به صورت داشته باشند و با این شرایط وارد ورزشگاه شوند و پروتکل‌های بهداشتی ضد ویروس کرونا را رعایت ککنند. آنها فقط در صورت خوردن غذا یا نوشیدنی می‌توانند آن را بردارند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آغاز فعالیت مراکز شماره‌گذاری و تعویض پلاک در ۱۱ استان از فردا

چ اردیبهشت ۱۵ , ۱۴۰۰
رییس مرکز شماره گذاری و تعویض پلاک پلیس راهور ناجا از آغاز فعالیت مراکز تعویض پلاک در ۱۱ استان کشور از فردا خبر داد و گفت: در مجموع این مراکز در ۱۳ استان فعال شد. سرهنگ علی محمدی در گفت‌وگو با سادس، با اشاره به اعلام تازه‌ترین رنگ‌بندی کرونایی شهرها […]