رونمایی از گران‌‌ترین درخت کریسمس+تصاویر

درخت کریسمس طلایی که ۸ میلیون دلار ارزش دارد به عنوان گران‌ترین درخت کریسمس تاریخ در جواهرفروشی توکیو به نمایش گذاشته شد.
به گزارش سادس به نقل از فرهنگ نیوز، کریسمس یا نوئل جشنی در آیین مسیحیت است که به منظور گرامی‌داشت زادروز مسیح برگزار می‌شود. بسیاری از اعضای کلیسای کاتولیک روم و پیروان آیین پروتستان، کریسمس را در روز ۲۵ دسامبر جشن گرفته و بسیاری آنرا در شامگاه ۲۴ دسامبر نیز برگزار می‌کنند.
اعضای بیشتر کلیساهای ارتودوکس در سراسر دنیا نیز روز بیست و پنجم دسامبر را به عنوان میلاد مسیح جشن می‌گیرند. برخی از مسیحیان ارتودوکس در روسیه، اوکراین، سرزمین مقدس (ناحیه تاریخی فلسطین) و دیگر مکان‌ها، به سبب پیروی از گاه‌شماری یولیانی، جشن کریسمس را در روز ۷ ژانویه برپا می‌دارند. اعضای کلیسای ارامنه طبق سنت منحصر به فردی، روز میلاد و همچنین روز غسل تعمید مسیح را هم‌زمان در روز ششم ژانویه جشن می‌گیرند.
با نزدیک شدن به این جشن بزرگ، درخت‌های کریسمس و بابانوئل در فروشگاه‌ها دیده می‌شود و هر کشوری با یک نوآوری جدید در این جشن تلاش می‌کند توجه رسانه‌ها را به سمت خود جلب کند.
در زیر تصاویری از درخت کریسمس طلا را مشاهده می‌کنید که ۱۹ کیلو وزن و ارتفاع ۲ متری دارد. تمام این درخت ۸ میلیون دلاری از طلا ساخته شده و هم‌اکنون در یک جواهرفروشی در توکیو برای بازدید عموم قرار گرفته است.
ارسال شده در دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تعلل دولت در اجرای فرمان اشتغالی رهبری/ رکود و بیکاری شرمساری ندارد؟

چ آذر ۳ , ۱۳۹۵
چند ماه از فرمان اشتغالی رهبری به دولت می‌گذرد اما هنوز روند صعودی بیکاری و رکود در تولید مشاهده می‌شود. در شرایطی که دولت از موضوع جزئیِ عدم‌برگزاری سخنرانی یک نماینده مجلس ابراز شرمساری می‌کند آیا عدم‌رونق تولید و افزایش بیکاری مایه شرمساری نیست؟ به گزارش سادس به نقل از […]