"مارک سلبی" قهرمان جهان شد/ خط و نشان سلبی برای مرد شماره یک اسنوکر جهان

"مارک سلبی" قهرمان جهان شد/ خط و نشان سلبی برای مرد شماره یک اسنوکر جهان

مارک سلبی با پیروزی در فینال رقابت‌ها قهرمانی جهان ۲۰۲۱ توانست عنوان قهرمانی جهان را به نام خود کند.

به گزارش سادس، در مرحله پایانی فینال رقابت‌های قهرمانی جهان ۲۰۲۱ مارک سلبی مرد شماره دو اسنوکر جهان توانست شاون مورفی را با نتیجه ۱۸ بر ۱۵ شکست دهد و چهارمین عنوان قهرمانی جهان خود را به دست بیاورد.

سلبی با این قهرمانی توانست مبلغ ۵۰۰ هزار پوند را به عنوان جایزه به جیب بزند. 

سلبی پس از قهرمانی گفت: کسب عنوان چهارمین قهرمانی برایم باورنکردنی بود. این مسابقات بسیار سخت دنبال شد. در چند سال گذشته روزهای بسیار سختی را پشت سر گذاشتم اما اکنون حس خیلی خاصی دارم.

او افزود: سال گذشته که به این رقابت‌ها آمده بودم اعتماد به نفس خوبی نداشتم اما امسال تغییرات بزرگی در من ایجاد شد. اسنوکر از لحاظ ذهنی ورزش بسیار سختی است که اگر به خودتان شک داشته باشید، نمی‌توانید در آن برنده از زمین خارج شوید.

سلبی برای جاد ترامپ رنک یک جهان هم خط و نشان کشید و گفت: هدفم برگشتن به رنک یک جهان است اما باید بگویم که کار سختی خواهد بود چرا که جاد ترامپ در این سال‌های اخیر پیروزی‌های زیادی را کسب کرده است. 

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ساخت مسکن ارزان از پیشران های اقتصادی برای حل معضلات معیشتی است

س اردیبهشت ۱۴ , ۱۴۰۰
رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ساخت مسکن ارزان با حمایت دولت یکی از پیشران‌های اقتصادی برای حل معضلات معیشتی است. به گزارش سادس، فریدون عباسی دوانی نماینده مردم کازرون در مجلس شورای اسلامی، در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: «ساخت مسکن ارزان با حمایت دولت یکی […]