جای گلوله پلیس هویت سارقان را لو داد

رئیس پلیس آگاهی استان از شناسایی و دستگیری سارقان حرفه ای و سابقه دار منزل با ۵۶ فقره سرقت در رشت خبر داد.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “فرهاد فلاح کریمی” در تشریح جزئیات این خبر، گفت: در پی دریافت گزارش های مردمی مبنی بر حمل یک دستگاه پژو توسط جرثقیل و وجود آثار مشکوک گلوله بر روی بدنه این خودرو ، بررسی موضوع بلافاصله در دستورکار کارآگاهان پلیس قرارگرفت.

وی افزود: ماموران پس از حضور در شهر خمام و اطمینان از صحت موضوع جرثقیل حمل پژو را شناسایی و آن را متوقف کردند.

سرهنگ کریمی با اشاره به اینکه در بررسی فنی ماموران مشخص شد اثرات گلوله که روی بدنه خودرو مشهود بود متعلق به عملیات تعقیب و گریز در یکی از سرقت های شهرستان انزلی است، بیان داشت: متهمان پس از وقوع تصادف در شهر خمام به منظور فرار از دست پلیس قصد داشتند خودرو را بدون حضور پلیس در صحنه با جرثقیل به پارکینگ منتقل کنند.

وی با بیان اینکه ماموران سه نفر را در این رابطه دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند، تصریح کرد: این سه متهم که اهل و ساکن یکی از استان های همجوار هستند، در بازجویی فنی کارآگاهان به ۵۶ فقره سرقت منزل، مغازه و خودرو در استان گیلان اعتراف کردند.

سرهنگ فلاح کریمی خاطرنشان کرد: متهمان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند. #

ارسال شده در دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آیت‌الله عبدالکریم موسوی اردبیلی دعوت حق را لبیک گفت

چ آذر ۳ , ۱۳۹۵
آیت‌الله عبدالکریم موسوی اردبیلی که بدلیل عارضه قلبی در بیمارستان بستری شده بود، لحظاتی قبل دعوت حق را لبیک گفت. به گزارش سادس به نقل ازخبرگزاری فارس، آیت‌الله عبدالکریم موسوی اردبیلی که بدلیل عارضه قلبی در بیمارستان بستری شده بود، لحظاتی قبل دار فانی را وداع گفت. آیت‌الله عبدالکریم موسوی […]