رضایت مردم از برخورد با اراذل واوباش

جانشین فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه شهدا تابلو و نماد نیروی انتظامی هستند، گفت: برخورد مقتدرانه پلیس با اراذل و اوباش موجب افزایش اعتماد مردم می شود.

به گزارش سادس، سردار قاسم رضایی در جمع فرماندهان و مسئولان انتظامی و مرزبانی استان در ساری، با بیان اینکه نیروی انتظامی، سازمان مودت، دوستی و برادری است، اظهارکرد: لازمه مودت و دوستی، روحیه انقلابی و ایثارگری است.

وی از شهدا و خانواده آنان به عنوان یکی از سرمایه های مهم نیروی انتظامی یاد کرد و افزود: شهدا تابلو و نماد نیروی انتظامی هستند.

جانشین فرمانده ناجا به جلسه دیدار با خانواده شهید عبدی از شهدای نیروی انتظامی استان مازندران که در سال ۶۹ در منطقه سیستان و بلوچستان در راه مبارزه با مواد مخدر به درجه رفیع شهادت نائل آمد، اشاره کرد و افزود: مادر بزرگوار و همسر گرامی این شهید با فداکاری و ایثار توانسته اند، فرزندانی مومن و تحصیلکرده را تحویل این نظام دهند که این مایه فخر و مباهات است.

وی خدمت صادقانه در این سازمان را در مسیر بندگی خداوند دانست و تصریح کرد: امروز افتخار ما زندگی در عصر انقلاب اسلامی و خدمت در لباس مقدس نیروی انتظامی است، چرا که این نیرو احکام دین را در جامعه ساری و جاری می کند.

رضایی آرامش و آسایش جامعه را بواسطه مجاهدت و خدمت شبانه روزی کارکنان نیروی انتظامی از مرزها تا شهرها دانست و افزود: لباس مقدس نیروی انتظامی، لباس بندگی خدا و عبادت است.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی با تاکید بر تقویت فرهنگ سازمانی، گفت: اگر بخواهیم سازمانی پویا، انقلابی و یکپارچه داشته باشیم باید عیب و ضعف خود را در درون آن حل کنیم.

وی یکی از مولفه های مهم در فرهنگ سازمانی را خوش بینی، مثبت گرایی و بالعکس منفی گرایی نسبت به دشمنان برشمرد و افزود: هم آینه بودن و مثبت اندیشی، لازمه شکوفایی سازمانی است.

رضایی با اشاره به اینکه استان مازندران، استانی شهید پرور و انقلابی در طول دوران دفاع مقدس با ۱۰ هزار و ۴۰۰ شهید بوده و از نعمت و مواهب الهی دریا و جنگل برخوردار است، افزود: رعایت شئونات اسلامی و اخلاقی از سوی مسافران و گردشگران مورد انتظار مردم ولایتمدار این استان در ایام تعطیلات است.

جانشین فرمانده ناجا در بخشی دیگری از سخنان خود با اشاره به برگزاری انتخابات پیش رو بر حضور فعال و هوشمندانه خانواده کارکنان ناجا و حضور حداکثری تاکید کرد و افزود: دشمنان نظام به دنبال کاهش مشارکت مردمی هستند.

وی امنیت برگزاری انتخابات را بر عهده نیروی انتظامی دانست که دیگر سازمان ها در کنار آن موظف به همکاری با پلیس هستند و این موضوع، ماموریت بزرگ نیروی انتظامی است.

رضایی با تاکید بر اشراف اطلاعاتی و تسلط بر موضوعات در ایام انتخابات، افزود: باید با تسلط و تمرکز بر نقاط ضعف حریف، نسبت به بر هم زدن آرایش و تحمیل اراده از هرگونه اقدامات مخرب جلوگیری کرد.

جانشین فرمانده ناجا در ادامه با اشاره به موضوع اراذل واوباش و قدرت نمایی آنان در جامعه، گفت: تکیه گاه مردم در برابر اراذل و اوباش حاکمیت است و برخورد مقتدرانه نیروی انتظامی با اراذل واوباش موجب اعتماد مردم به ناجا می شود.

بر اساس اعلام سایت پلیس، وی برخورد مقتدرانه پلیس با اراذل و اوباش را موجب رضایتمندی مقام معظم رهبری و مردم مومن و متدین ایران اسلامی دانست و بر تهیه پیوست های رسانه ای در طرحهای مقابله ای با اراذل و اوباش و ارتقای احساس امنیت در جامعه با استفاده از ظرفیت رسانه ها تاکید کرد.

جانشین فرمانده ناجا با اشاره به اقدامات خوب پلیس فتا در حوزه مقابله با جرایم در حوزه سایبری بر توسعه فعالیت ها در حوزه امنیت اخلاقی و برخورد جدی با ولنگاری ها در این فضا تاکید کرد و افزود: امروز افتخار ما مدیریت بر فضای مجازی و اشراف بر این فضا است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

جام جهانی و انتخابی المپیک شیرجه/ ولی پور در سکوی ۱۰ متر چهل و ششم شد

د اردیبهشت ۱۳ , ۱۴۰۰
مجتبی ولی پور در مسابقات شیرجه جام جهانی و رقابت‌های انتخابی المپیک با پرش در دور مقدماتی سکوی ۱۰ متر به کار خود پایان داد. به گزارش سادس، مجتبی ولی پور شیرجه روی تیم ملی در سومین روز از مسابقات جام جهانی و کسب سهمیه المپیک امروز (دوشنبه) با پرش […]