واژگونی اتوبوس زائران کربلا با ۹ مجروح

رئیس پلیس راه استان گفت: اتوبوس زائران کربلا به دلیل خستگی و خواب آلودگی راننده واژگون شد و ۹ نفر را که کمربند ایمنی نبسته بودند، راهی بیمارستان کرد.

به گزارش سادس به نقل ازپایگاه خبری پلیس، سرهنگ “فضل الله شیری” اظهار داشت: ساعت ۵:۳۰ دقیقه صبح امروز اتوبوس زائران کربلا در کیلومتر هشت کمربندی شرقی کرمانشاه واژگون و ۹ نفر در این حادثه مجروح و روانه بیمارستان شدند.

وی با بیان اینکه این اتوبوس دارای جی پی اس و فاقد نقص فنی بوده و بامداد امروز مرز مهران را به مقصد ساری ترک کرده است، افزود: خوشبختانه از ۹ مصدوم این حادثه، هفت نفر از بیمارستان ترخیص و دو نفر دیگر نیز دچار شکستگی از ناحیه دست و کتف شده اند.

سرهنگ شیری یادآور شد: ۹ مصدوم این حادثه به دلیل نبستن کمربند ایمنی راهی بیمارستان شدند ،علت این واژگونی عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از خستگی و خواب آلودگی گزارش شده است.

رئیس پلیس راه استان یادآور شد: متاسفانه حجم تصادفات در دور بازگشت زوار اربعین بر خلاف دور رفت افزایش داشته است، لذا به رانندگان محترم توصیه می کنیم هنگام خواب آلودگی از رانندگی خودداری کنند.#

ارسال شده در دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

جاي گلوله پليس هويت سارقان را لو داد

چ آذر ۳ , ۱۳۹۵
رئیس پلیس آگاهی استان از شناسایی و دستگیری سارقان حرفه ای و سابقه دار منزل با ۵۶ فقره سرقت در رشت خبر داد. به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “فرهاد فلاح کریمی” در تشریح جزئیات این خبر، گفت: در پی دریافت گزارش های مردمی مبنی بر […]