از تجارب استفاده نکنیم، باید منتظر ورود هر نوع ویروس به کشور باشیم

سادس/خوزستان نماینده مسجدسلیمان در مجلس گفت: در بحث ورود کرونای چینی و انگلیسی به درون کشور تجارب مثبت و منفی داریم که باید از آن‌ها استفاده کنیم تا شاهد ورود سوش‌های دیگری از جمله کرونای هندی و آفریقایی به کشور نباشیم.

علیرضا ورناصری در گفت‌وگو با سادس، با اشاره به وضعیت شیوع کرونا در کشور و خوزستان اظهار کرد: موج چهارم کرونا در کل کشور همه‌گیر شده و وضعیت سختی به وجود آورده است.

وی افزود: برای جلوگیری از ورود به وضعیتی که اکنون سراسر کشور با آن دست به گریبان است، دولت باید شرایط را مدیریت می‌کرد تا وارد پیک چهارم کرونا نشویم.

نماینده مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی گفت: در بحث ورود کرونای چینی و انگلیسی به درون کشور تجارب مثبت و منفی داریم که باید از آن‌ها استفاده کنیم تا شاهد ورود سوش‌های دیگری از جمله کرونای هندی و آفریقایی به کشور نباشیم.

ورناصری تصریح کرد: اگر نخواهیم از تجاربی که در گذشته در بحث ورود کرونا به دست آورده‌ایم، استفاده کنیم قطعا باید منتظر ورود هر نوعی از ویروس کرونا به داخل کشور باشیم که متاسفانه کنترل آن‌ها نیز بسیار دشوارتر از نمونه‌های قبلی است.

وی افزود: دولت وظیفه دارد از جان مردم حراست کند و وضعیت کرونا را در کشور به شکلی مدیریت کند تا از مرگ و میر و ابتلای بیشتر جلوگیری کنیم.

نماینده مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی گفت: ریشه موج چهارم کرونا در کشور در عدم مدیریت صحیح از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا و دولت است. مردم وقتی از یک سو سختگیری و از سوی دیگر عادی‌انگاری را می‌بینند، نمی‌دانند باید چه رفتاری از خود نشان دهند و خروجی آن همین موج چهارمی می‌شود که اکنون با آن درگیر هستیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

عاقبت بازار مرغ در ماه‌های آینده چه می‌شود؟

د اردیبهشت ۱۳ , ۱۴۰۰
رئیس اتحادیه مرغداران خوزستان گفت: جوجه و نهاده‌های دامی از عمده‌ترین فاکتورهای موثر در قیمت مرغ هستند که ‌گران شدن این دو عامل علاوه بر قیمت دارو، هزینه‌های واکسن، کارگر و حمل و نقل، در نهایت باعث بالا رفتن قیمت تمام‌شده مرغ زنده می‌شود.