توقیف محموله ۲ میلیاردی ابزارآلات ساختمانی قاچاق

محموله انواع ابزارآلات ساختمانی وکارگاهی خارجی قاچاق به ارزش دو میلیارد ریال در ایست و بازرسی شهید امامی شهرستان شهرضا متوقف شد.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ “حمید امیرخانی” فرمانده انتظامی شهرستان ” شهرضا ”  گفت: ماموران انتظامی ایستگاه ایست و بازرسی شهید امامی حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون کشنده فائو که از بندرگناوه به سمت تهران در حرکت بود مشکوک شده و آن را متوقف کردند.

وی ادامه داد: در بازرسی از این کامیون ۱۰ هزار و ۸۰ کارتن انواع ابزارآلات ساختمانی و کارگاهی خارجی که فاقد هر گونه مدارک معتبر گمرکی بوده و به صورت قاچاق حمل می شدند کشف شد.

سرهنگ امیرخانی ارزش برآورد شده این محموله را دو میلیارد ریال عنوان و تصریح کرد: در این خصوص راننده دستگیر و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی تحویل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا با اشاره به افزایش حجم کشفیات کالای قاچاق در ایست و بازرسی شهید امامی گفت: این ایست و بازرسی یکی از گلوگاه های مهم عبور محموله ها و کالاها است که در این زمینه از ابتدای امسال نسبت به تقویت و تجهیز آن تمیهدات ویژه به کار گرفته شده است.

ارسال شده در دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

80 درصد معلمان ترکیه توانایی خرید غذا و پوشاک مناسب ندارند

چ آذر ۳ , ۱۳۹۵
به گزارش سادس: نتایج پژوهش انجام گرفته از سوی اتحادیه کار در ترکیه نشان می‌دهد که بیش از ۸۰ درصد معلمان این کشور با حقوقی که از دولت دریافت می‌کنند قادر به خرید غذای مورد نیاز زندگی و لباس مناسب برای خود نیستند. به گزارش مشرق، براساس پژوهشی که اتحادیه […]