پایان خط سارق منزل و مغازه با ۳۰ فقره سرقت

رئیس پلیس آگاهی استان از کشف ۳۰ فقره سرقت در شیراز از سارقی خبر داد که توسط ماموران انتظامی شهرستان ممسنی استان دستگیر شده بود.

به گزارش سادس به نقل ازپایگاه خبری سادس  سرهنگ “سیروس حیدری” گفت: ماموران کلانتری ۱۱شهرستان ممسنی هنگام گشت زنی در سطح شهرستان، به شخصی که در حال حمل تعدادی کفش اسپورت بوده و قصد فروش آنان را داشته مظنون که پس از بازرسی ، تعداد ۱۰۵جفت کفش اسپرت ورزشی کشف کردند.

وی ادامه داد: این متهم پس از آنکه در تحقیقات اقرار کرد کفش ها را در شهرستان شیراز از یک انباری سرقت کرده، برای ادامه تحقیقات به پلیس آگاهی استان منتقل شد.

رئیس پلیس آگاهی استان فارس اظهار کرد: پس از انتقال متهم به پلیس آگاهی در بررسی سوابق وی مشخص شد،‌این فرد دارای ۷ فقره سابقه کیفری به اتهامات سرقت و اعتیاد به موادمخدر است.

سرهنگ حیدری افزود: در تحقیقات انجام شده از این فرد سابقه دار، وی به ۳۰ فقره سرقت از انباری و ساختمان های در حال احداث و مغازه در شهرستان شیراز اقرار کرد.

وی گفت: صحنه های سرقت بازسازی، ۲۴ نفر از مالباختگان شناسایی و در ادامه رسیدگی به این پرونده دو نفر مالخر نیز شناسایی و یکی از آنها دستگیر و به همراه سارق به مراجع قضائی معرفی شدند.#

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *