کسب دستاوردهای عظیم در دوران تحریم، نشأت گرفته از خون شهداست / شهدا امامزادگان عصر ما هستند

 فرمانده نیروی انتظامی در یادواره شهدا استان، با بیان اینکه کسب دستاوردهای عظیم در زمان تحریم، نشأت گرفته از خون شهداست، گفت: می توان ادعا کرد که شهدا امامزادگان عصر حاضر هستند .

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار “حسین اشتری” ظهر امروز پس از شرکت در مراسم باشکوه تشییع پیکر سه شهید گمنام استان لرستان با حضور در یادواره سرداران و ۴۹۹شهید نیروی انتظامی این استان، اظهارداشت: به خود می بالم که در لباس نیروی انتظامی می توانم به خانواده معزز و بزرگ شهدا و جانبازان خدمت کنم و از تریبون یادواره شهدای استان به تمام شهدای اسلام، دفاع مقدس  و نیز عرصه نظم و امنیت و بزرگ مردان و شیرزنان لرستان سلام می کنم.

وی با عرض تسلیت به مناسبت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، گفت: امروز با توجه به تشییع پیکر سه شهید گمنام ، برگزاری یادواره روز شهدا، روز به یاد ماندنی و بزرگی در استان بود.

فرمانده نیروی انتظامی با تأکید بر اینکه زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست، ادامه داد: اگر در کشور برکات و پیشرفتی وجود دارد همه مرهون خون شهدا و صبوری شما مردم غیور لرستان و خانواده معظم شهدا و جانبازان است.

سردار اشتری ادامه داد: هر کجا که شهدا حضور دارند، خیر و برکت در آنجا جاری است و علاوه بر عطرآگین شدن فضای شهر، بدون شک رحمت الهی نیز نازل می شود.

این مقام عالی انتظامی بیان داشت: در بررسی میدانی آسیب های اجتماعی در سراسر کشور، محقق شده هر کجا جرایم و آسیب های اجتماعی کمتر است، این امر نشأت گرفته از وجود معنوی و بابرکت شهدا و جانبازان است .

این مقام ارشد انتظامی کشور تأکید کرد: در روستاها، شهرها و هرکجا که شهدا، علما و روحانیون حضور دارند، علاوه بر اینکه دین مداری، ولایت مداری و روحیه مودت و از خودگذشتگی بیشتر مشاهده می شود، ناهنجاری های کمتری وجود دارد.

وی با تأکید بر اینکه بخش اعظمی از وصیت نامه شهدا پیروی از ائمه و ولایت فقیه است، ادامه داد: در حال حاضر شهدا، امامزادگان عصر حاضر هستند و خیلی مردم از آنها حاجات می گیرند.

سردار اشتری در بخش دیگری از سخنانش به عیادت و دیدار از خانواده جانباز شهید “سید نور خدا موسوی منفرد” اشاره کرد و گفت: این جانباز صد در صدی در محیطی کاملا معنوی و روحانی زندگی نباتی خود را بر روی یک تخت سپری می کند که واقعا جای تبریک دارد که این عزیز بزگوار از دیار شما است.

اشتری گفت: در صحبت های همسر گرانقدر و نزدیکان شهید زنده دریافتم که بعضی از مردم و حتی همکاران مشکلاتی که دارند، به نزد “نور خدا” این جانباز عزیز می آیند و حاجت می گیرند؛ ما باید به خانواده این عزیز بزرگوار و دیگر جانبازان گرانقدر افتخار می کنیم .

فرمانده ناجا گفت: در اقصی نقاط کشور ما، همانند “نورخدا” زیاد است که باید اذعان کرد این عزیزان فقط متعلق به یک منطقه یا استان نیستند ، بلکه به همه ملت تعلق دارند.

اشتری در بخش دیگری از سخنانش به سفر اخیر خود به استان سیستان و بلوچستان اشاره کرد و گفت: در این استان هم یادواره شهدا برگزار شد، در بررسی های صورت گرفته مشخص شد اکثر مدافعان این منطقه از دیار لرستان هستند که در دفاع مقدس هم حضور فعال و مستمر داشته اند.

فرمانده نیروی انتظامی تأکید کرد: امنیت، ثبات و آرامش کشور جمهوری اسلامی ایران در بین کشورهای همسایه و منطقه مثال زدنی است که همین مقوله نشأت گرفته از جانبازی و فداکاری همه عزیزان این مرز و بوم امثال نور خدا می باشد.

سردار اشتری از زحمات و فداکاری نیروهای مسلح، ناجا، سپاه، بسیج و ارتش که مشغول حفاظت و حراست از مرزهای زمینی و عقیدتی هستند ، صمیمانه تقدیر و تشکر کرد و گفت: واقعا جانفشانی این عزیزان منشأ خیر و برکت برای ما بوده است.

فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: اگر مسئولان کشور بر سر میز مذاکره حرف می زنند، قطعا پشتوانه آنها همین رشادت و از خودگذشتگی شهدا و جانبازان است .

سردار اشتری خاطر نشان کرد: هر پیشرفتی مدیون شهدا است و بدون شک افتخار جمهوری اسلامی بر سیستم دفاعی و نمایشی آن همه نشأت گرفته از جانفشانی شهدا، جانبازان و ایثارگران است که در دوران تحریم چه دستاوردهای عظیمی به دست آورده ایم.

فرمانده ناجا با اشاره به اینکه بنا به فرمایش رهبر معظم انقلاب، “نیروی انتظامی مظهر اقتدار ملی است”، گفت: در این زمینه نیروی انتظامی بیش از ۱۴ هزار شهید و ۲۰ هزار معلول و جانباز تقدیم نظام کرده است.

سردار اشتری در پایان ضمن قدردانی از زحمات خانواده شهدا و جانبازان گفت: افتخار می کنیم که در نیروی انتظامی خدمتگزار مردم با فرهنگ و بزرگ ایران هستیم.

گفتنی است، فرمانده ناجا با ابراز خرسندی از حضور در جمع خانواده شهدا و جانبازان، از اهتمام و حضور امام جمعه، اعضای شورای تأمین، خانواده معزز شهدا، جانبازان و همه دست اندرکاران فرماندهی انتظامی که دست در دست هم یادواره شهدا را چنین باشکوه برگزار کرده اند، تقدیر و تشکر کرد. #

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *