کشف دپوی میلیاردی کالای قاچاق از حیاط یک ساختمان

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف ۲۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در حیاط ساختمانی در جنوب تهران خبر داد.

به گزارش سادس سرهنگ علی ولی پور گودرزی افزود: ۲۸ فروردین ماه جاری، کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی تهران از تخلیه مقدار فراوانی کالای قاچاق توسط تعدادی خودروی شوتی در حیاط  ساختمانی در محدوده میدان  “بهمن” مطلع و برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه با حضور کارآگاهان در محل مشخص شد، محل اعلامی ساختمانی مسکونی  است، گفت: با شناسایی هویت مالک ساختمان، در تحقیقات محلی به دست آمد، تعدادی خودرو به تازگی مقدار فراوانی کالا در این مکان تخلیه و مالک این اموال حیاط ساختمان پدری اش را به انبار کالا تبدیل کرده است.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران افزود: دستور دستگیری متهم و بازرسی از این مکان اخذ و ماموران روز گذشته در بازرسی از داخل حیاط  ساختمان، ۸۷ رول  در مجموع به متراژ  ۴۷۸۵ متر پارچه، ۲۱۰۰ عدد ماسک، ۱۵۵۵ عدد کلاه، ۴۳ هزارو ۱۰۰ عدد لامپ، ۱۱۳۸ عدد لوازم یدکی خودرو، ۱۴ هزار و ۵۵۰ عدد لوازم پزشکی،  ۶۶۷۵ عدد لوازم بهداشتی، ۱۹۲۹عدد ادکلن ، ۱۸۸ عدد کنترل لوازم صوتی قاچاق فاقد بارنامه و مجوزهای قانونی در انواع مختلف کشف کردند.

ولی پور گودرزی با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی این کالاها را ۲۰ میلیارد ریال برآورد کرده اند، خاطر نشان کرد: متهم به خرید کالا به صورت قاچاق و  انتقال آن توسط خودروهای شوتی اعتراف کرد و برای تحقیقات تکمیلی به پلیس امنیت اقتصادی انتقال یافت.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس وی در پایان گفت: با تکمیل پرونده، متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

کالدرون از سوی فیفا، کارشناس اکوسیستم فوتبال ایران شد

د فروردین ۳۰ , ۱۴۰۰
گابریل کالدرون از سوی فیفا به عنوان کارشناس آنالیز اکوسیستم فوتبال ایران انتخاب شد. به گزارش سادس، میرشاد ماجدی، رییس کمیته جوانان در تاریخ ۶ اردیبهشت، جلسه‌ای آنلاین با سرمربی آرژانتینی پیشین پرسپولیس برای آنالیز اکوسیستم فوتبال ایران خواهد داشت. اهمیت تصمیم فیفا برای حضور کالدرون در این پروژه به […]