واکنش یک نماینده مجلس به برخورد مأمور نیروی انتظامی با جانباز بابلسری

یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس به فیلم منتشر شده در فضای مجازی از برخورد مأمور نیروی انتظامی با جانباز بابلسری، واکنش نشان داد و خواستار برخورد جدی با خاطیان ماجرا شد.

به گزارش سادس، اردشیر مطهری در صفحه رسمی توییتر خود در واکنش به برخورد نیروی انتظامی با جانباز بابلسری نوشت: «کرامت انسانی از مبانی مصرح در قانون اساسی بوده و حفظ کرامت جانبازان بر همه ما واجب است. برخورد زننده با ⁧‫جانباز بابلسری‬⁩ دور از شأن و ناراحت‌کننده است. ضمن لزوم برخورد جدی با خاطیان، ارگان‌های ذی‌ربط این اتفاق را تلنگری برای مناسب‌سازی معابر برای استفاده جانبازان و معلولین عزیز بدانند.»

به گزارش سادس، ویدئویی در فضای مجازی منتشر شده که حاکی از برخورد نامناسب مأمور نیروی انتظامی با جانباز بابلسری است. شواهد حاکی از آن است که درخواست‌های این جانباز دفاع مقدس برای ایجاد یک پل کوچک از شهرداری ناکام مانده و خود در تلاش برای ایجاد پل بوده که با برخورد ماموران مواجه شده است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ویسی: با تیمی چغر بازی داشتیم / فولاد اول راه است

س فروردین ۲۴ , ۱۴۰۰
سادس/خوزستان سرمربی تیم فوتبال خیبر خرم آباد پس از برد تیمش مقابل استقلال ملاثانی، گفت: می دانستیم با تیمی چغر و بد بدن بازی داریم اما سه امتیاز برای ما حیاتی بود. عبدالله ویسی پس از پیروزی تیمش مقابل استقلال ملاثانی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: یک بازی نفس گیر […]