خسروی‌وفا: هدف قرار گرفتن بین ۱۰ کشور برتر پارالمپیک توکیو است

خسروی‌وفا: هدف قرار گرفتن بین ۱۰ کشور برتر پارالمپیک توکیو است

رییس کمیته ملی پارالمپیک تاکید کرد: هدف ایران در بازی های پارالمپیک توکیو قرار گرفتن در بین ۱۰ کشور برتر از لحاظ رده‌بندی مدالی است و بر همین اساس کاروان ورزشی ایران مهیای حضور در این رویداد خواهد شد.

 به گزارش سادس، محمود خسروی وفا در جلسه ستاد عالی بازی های المپیک و پارالمپیک گفت: نفرات کاروان ورزشی ایران را بر اساس مصوباتی که داشتیم و با هدف ارتقاء جایگاه ایران که در بازی های پارالمپیک ریو بدست آوردیم، انتخاب کردیم و هدف ما با توجه به جایگاه پانزدهم دوره قبل بازی های پارالمپیک، قرار گرفتن در بین ده کشور برتر در رده بندی مدال هاست.

رییس کمیته ملی پارالمپیک گفت: نفراتی که سهمیه گرفتند لزوما نمی توانند در قالب کاروان ایران قرار بگیرند و بر اساس توانمندی آنها در کسب مدال المپیکی یا کسب مدال طلا در بازی های پاراآسیایی ٢٠٢٢ برای آقایان و مدال طلا و نقره برای بانوان می‌توانند به جمع کاروان اضافه شوند.

محمود خسروی‌وفا در این جلسه به همراه دیگر مسئولین کمیته ملی پارالمپیک گزارش هایی را در ابعاد فنی و پزشکی در فرآیند آماده سازی کاروان ورزشی ایران که به نام سردار دلها مزین شده است، ارائه داد.

گفتنی است، خانم یامامورا مادر شهید سرافراز محمد بابایی به عنوان سرپرست معنوی کاروان ورزشی ایران در بازی های پارالمپیک انتخاب شده است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

سبک "تیکی تاکای" پپ یا سبک "توپ‌گرای" کی‌روش؟

س فروردین ۲۴ , ۱۴۰۰
سادس/خوزستان یک کارشناس فوتبال در خوزستان با اشاره به سبک مربیان تیم‌های فولاد و السد قطر، گفت:‌ این‌که در این بازی، سبک مالکانه ژاوی جواب خواهد داد یا سبک توپ‌گرای نکونام، باید منتظر پایان این جدال تمام تاکتیکی نشست.  امین یزدانی در گفت‌وگو با سادس، اظهارکرد: همواره نخستین بازی‌ها می‌تواند مهمترین بازی […]