جانبازان، سند افتخار کشور هستند/ باید به جانباران هر چه در توان داریم، خدمت کنیم

فرمانده نیروی انتظامی در دیدار با شهید زنده، جانباز صد در صدی” سید نور خدا موسوی منفرد”، گفت: جانبازان، برای ما و کشورمان سند افتخار به شمار می آیند.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار” حسین اشتری ” صبح امروز با حضور در منزل جانباز صددرصدی استان لرستان “سید نورخدا موسوی منفرد ” ملقب به شهید زنده، ضمن عیادت، با خانواده وی، گفت و گو کرد.

در این دیدار، سردار اشتری اظهارداشت: برای من افتخاری است که در ایام شهادت بی بی دو عالم حضرت زهرا (س) به دیدار و عیادت سید “نور خدا موسوی منفرد” آمده ام.

وی با بیان اینکه شهدا و جانبازان جان خود را در راه استقلال و امنیت کشور در طبق اخلاص گذاشته اند، بیان داشت: جانبازان، برای ما و کشورمان سند افتخار به شمار می آیند.

سردار اشتری ادامه داد: هنگامی که جانبازان را می بینیم، شرمنده آنها و خانواده شان می شویم لذا باید هرچه در توان داریم به آنها خدمت کنیم.

وی با بیان اینکه ان شاء الله خدمات ما باعث خشنودی خداوند تبارک و تعالی، امام زمان (عج) و جانبازان باشد خطاب به خانواده این جانبازعزیز، گفت: از زحمات شما و همه خانواده جانبازان که برای این عزیزان متحمل زحمت می شوند، سپاسگزاری می کنم.

سردار اشتری در خاتمه با اشاره به اینکه هر چند خدمت به جانبازان طاقت فرساست، خطاب به خانواده گرانقدر این شهید زنده، تاکید کرد: اجر و پاداش خدمت به جانبازان عزیز را کسی جز خداوند باری تعالی نمی تواند بدهد که این عنایت از جانب حضرت حق، خدمت به این عزیزان را سهل و آسان کرده که امیدوارم خداوند به شما توفیق و اجر عظیم عطاء کند.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *