جانبازان، سند افتخار کشور هستند/ بايد به جانباران هر چه در توان داريم، خدمت کنيم

فرمانده نيروي انتظامي در ديدار با شهيد زنده، جانباز صد در صدي” سيد نور خدا موسوي منفرد”، گفت: جانبازان، براي ما و کشورمان سند افتخار به شمار مي آيند.

به گزارش سادس به نقل از پايگاه خبري پليس، سردار” حسين اشتري ” صبح امروز با حضور در منزل جانباز صددرصدي استان لرستان “سيد نورخدا موسوي منفرد ” ملقب به شهيد زنده، ضمن عيادت، با خانواده وي، گفت و گو کرد.

در اين ديدار، سردار اشتري اظهارداشت: براي من افتخاري است که در ايام شهادت بي بي دو عالم حضرت زهرا (س) به ديدار و عيادت سيد “نور خدا موسوي منفرد” آمده ام.

وي با بيان اينکه شهدا و جانبازان جان خود را در راه استقلال و امنيت کشور در طبق اخلاص گذاشته اند، بيان داشت: جانبازان، براي ما و کشورمان سند افتخار به شمار مي آيند.

سردار اشتري ادامه داد: هنگامي که جانبازان را مي بينيم، شرمنده آنها و خانواده شان مي شويم لذا بايد هرچه در توان داريم به آنها خدمت کنيم.

وي با بيان اينکه ان شاء الله خدمات ما باعث خشنودي خداوند تبارک و تعالي، امام زمان (عج) و جانبازان باشد خطاب به خانواده اين جانبازعزيز، گفت: از زحمات شما و همه خانواده جانبازان که براي اين عزيزان متحمل زحمت مي شوند، سپاسگزاري مي کنم.

سردار اشتري در خاتمه با اشاره به اينکه هر چند خدمت به جانبازان طاقت فرساست، خطاب به خانواده گرانقدر اين شهيد زنده، تاکيد کرد: اجر و پاداش خدمت به جانبازان عزيز را کسي جز خداوند باري تعالي نمي تواند بدهد که اين عنايت از جانب حضرت حق، خدمت به اين عزيزان را سهل و آسان کرده که اميدوارم خداوند به شما توفيق و اجر عظيم عطاء کند.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *