دومین باخت مهرام در لیگ بسکتبال رقم خورد

دومین باخت مهرام در لیگ بسکتبال رقم خورد

تیم بسکتبال نفت آبادان ‌موفق شد در دومین بازی مرحله‌ نیمه‌نهایی لیگ مقابل مهرام، به پیروزی برسد.

به گزارش سادس، امروز (پنج‌شنبه) ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ در ادامه مسابقات مرحله‌ نیمه‌نهایی لیگ برتر بسکتبال، تیم‌های مهرام تهران و نفت آبادان برای دومین بار به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با نتیجه ۶۹ – ۵۹ به سود نفت پایان یافت تا دو تیم هر کدام با یک برد، به سراغ بازی سوم بروند.

در این دیدار که به میزبانی سالن بسکتبال آزادی برگزار شد، شاگردان ‌حماد سامری در کوارترهای اول، سوم و چهارم به ترتیب با نتایج ۱۲-۱۱، ۱۸-۱۵ و ۲۵-۱۷ مقابل حریف خود به پیروزی رسیدند و تنها در کوارتر دوم با نتیجه ۱۴-۱۶ تن به شکست دادند.

محمد حسن‌زاده فوروارد تیم نفت آبادان، با کسب ۱۷ امتیاز، ۹ ریباند و یک پاس گل، تاثیرگذاری ۱۹ را به ثبت رسانده و ستاره زمین شد.

البته صمد نیکخواه بهرامی کاپیتان و فوروارد تیم مهرام تهران با کسب ۱۸ امتیاز، امتیاز آورترین بازیکن زمین شد.

مسابقه‌های مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر بسکتبال به صورت سه برد از پنج بازی برگزار می‌شوند و تا به این لحظه، مهرام و نفت هر کدام به یک برد دست یافته‌اند. این دو تیم روز شنبه برای سومین بار به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

نتایج بازی‌های این دو تیم به شرح زیر رقم خورده است:

بازی اول: مهرام تهران ۸۹ – ۷۲ نفت آبادان

بازی دوم: نفت آبادان ۶۹ – ۵۹ مهرام تهران

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

واکنش سخنگوی وزارت کشور به ادامه جوسازی‌ها درباره ممنوعیت تردد مسافری ترکیه

پ فروردین ۱۹ , ۱۴۰۰
معاون هماهنگی وزارت کشور در واکنش به ادامه جوسازی‌ها در مورد تردد مسافری ترکیه، با یادآوری لغو کل تورهای ترکیه بر اساس مصوبه کمیته امنیتی انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا که از سوی وزیر کشور به رئیس جمهور و رئیس ستاد ملی مدیریت کرونا پیشنهاد شد و با دستور صریح […]