ام‌باپه: عاشق بازی‌های بزرگ هستم

ام‌باپه: عاشق بازی‌های بزرگ هستم

ستاره جوان پاری سن ژرمن از علاقه زیاد خود برای حضور در بازی‌های بزرگ سخن گفت. او پیروزی برابر بایرن را رضایت بخش و خوشحال کننده توصیف کرد.

به گزارش سادس و به نقل از مونت کارلو، کیلیان ام باپه ستاره پاری سن ژرمن در دیدار برابر بایرن مونیخ بود. این بازیکن جوان توانست دو گل در این بازی به ثمر برساند تا زمینه را برای پیروزی ۳ بر ۲ تیمش مهیا کند.

ام باپه بعد از بازی گفت: عملکرد تیمی ما بسیار خوب بود و بازیکنان برای این پیروزی تلاش زیادی از خود نشان دادند. پیروزی ارزشمندی را کسب کردیم اما نباید فراموش کنیم که بازی برگشت هم باقی مانده است و هنوز در نصف راه هستیم.

او ادامه داد: سربلند از میدان خارج شدیم. تیم پرتلاشی نشان دادیم و بایرن را به دردسر انداختیم. در دیدار برگشت هم با همین قدرت و توان ظاهر خواهیم شد. من در بارسلون هم گفتم که عاشق بازی های بزرگ هستم. بدون شک روزگار همیشه به کام من نخواهد بود. با این حال آدم ترسویی نیستم و بازی های بزرگ را بسیار دوست دارم.

او ادامه داد: پوچتینو از من خواست که به کمک نیمار اجازه بازی‌سازی را به کیمیش ندهیم و عمق بایرن را هدف بگیریم. ما دوندگی بالایی داشتیم و حریف را اذیت کردیم. بایرن تیم بسیار بزرگی است و قطعا بازی برگشت آسان نخواهد بود. فعلا به بازی برابر استراسبورگ فکر می کنیم و بعد از آن روی بازی برگشت تمرکز خواهیم کرد.

ام باپه برابر بارسلونا هم ستاره میدان بود و در دو بازی ۴ گل به ثمر رساند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آینده پایدار شهری با اماکن ورزشی

پ فروردین ۱۹ , ۱۴۰۰
سادس/خراسان رضوی استادیوم‌ها و اماکن ورزشی از قدیمی‌ترین اشکال معماری شهری هستند و مدت‌ها پیش از کلیساهای بزرگ قرون وسطایی یا ایستگاه‌های تاریخی راه‌آهن در قلب شهرها ساخته شدند. اماکن ورزشی باستانی مانند استادیوم در المپیا (استادیوم در سایت باستان‌شناسی المپیا یونان) و کولوسئوم (کولوسئوم یا کلوسیوم تماشاخانه‌ای در شهر […]