درخواست نماینده آمل برای اعاده حیثیت از کاندیداهای انتخابات شورای شهر آمل

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتشار لیستی از اتهامات وارد شده به داوطلبان انتخابات شورای شهر آمل از وزیر کشور خواست به سرعت به این موضوع ورود کند.

به گزارش سادس، رضا حاجی پور در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز(چهارشنبه) مجلس خطاب به وزیر کشور، بیان کرد: با توجه به اتفاقی که اخیرا در شهرستان آمل رخ داده است به وزیر کشور تذکر داده و از ایشان درخواست می کنم هرچه سریع تر برای حفظ آبروی کسانی که در انتخابات شوراهای اسلامی شرکت کردند، اقدام کنند.

وی در ادامه اظهار کرد: متأسفانه به دلیل عدم مدیریت در خصوص حفظ اسرار و آبروی داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر آمل از مجاری فرمانداری این شهر قبل از اینکه به اتهامات وارد شده به این افراد رسیدگی شده و اثبات شود، لیست آنها منتشر شده است.

نماینده مردم آمل در مجلس تصریح کرد: این اقدام باعث هتک حرمت داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر آمل شده، بنابراین از وزیر کشور درخواست می‌کنم هر چه سریعتر نسبت به رسیدگی به این موضوع که خطایی نابخشودنی است، اقدام عاجل کند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

موج چهارم کرونا لیگ تنیس روی میز زنان را به تعویق انداخت

چ فروردین ۱۸ , ۱۴۰۰
مرحله پلی‌آف لیگ برتر تنیس روی میز بانوان به دلیل اوج‌گیری شیوع کرونا به تعویق افتاد. به گزارش سادس، باتوجه به شیوع مجدد ویروس کرونا در سراسر کشور، فدراسیون تنیس روی میز رقابت‌های مرحله پلی آف لیگ برتر زنان را دو هفته به تعویق انداخت.  طبق اعلام قبلی قرار بود […]