اطلاعات آماری به پلیس در ایجاد امنیت پایدار کمک می کند

رئیس پلیس پایتخت گفت: اطلاعات آماری به پلیس کمک می کند تا در جهت تامین و تقسیم نیروی مورد نیاز در مناطق پر تراکم، تدابیر لازم را اتخاذ کرده تا امنیتی پایدار را برای شهروندان ایجاد کند.

به گزارش سادس به نقل ازپایگاه خبری پلیس، سردار “حسین ساجدی نیا” صبح امروز در بازدید از مرکز آمار ایران و همچنین ستاد سرشماری عمومی نفوس و مسکن کشور، از تلاش های بی شائبه و شبانه روزی آمارگیران این مرکز قدردانی کرد و گفت:” کار شما برای پلیس در ارائه خدمات به شهروندان روحیه ساز است.

این مقام ارشد پلیس پایتخت، ضمن تشکر از فعالیت جدی و دقیق ماموران آمارگیر در شهر تهران، افزود: پلیس تمام تلاش خود را برای برقراری و ایجاد امنیت و آرامش ماموران آمارگیر در تمامی ساعات انجام کار آمارگیری به کار بسته است.

سردار ساجدی نیا، تصریح کرد: سیستم مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ به صورت شبانه روزی آمادگی دارد به تماس های ماموران آمارگیر پاسخ داده و در صورتی که مشکلی برای آنها ایجاد شده باشد، ماموران انتظامی ۱۱۰ کلانتری های سطح شهر تهران در محل حضور پیدا کرده و به موضوع رسیدگی می کنند.

وی با اشاره به اینکه این سرشماری و آمارگیری علاوه بر تامین اطلاعات عمومی و مورد نیاز کشور، می تواند به پلیس در بحث جغرافیای جرم و نیز خدمات رسانی به شهروندان مفید واقع شود، گفت: این آمار به پلیس کمک می کند تا در جهت تامین و تقسیم نیروی مورد نیاز در مناطق پر تراکم، تدابیر لازم را اتخاذ کرده تا امنیتی پایدار را برای شهروندان ایجاد کند.

سردار ساجدی نیا، پلیس پایتخت را خدمتگزار مردم دانست و افزود: همکارانم در فرماندهی انتظامی تهران بزرگ این آمادگی را دارند تا در همه زمینه ها به آمارگیران یاری دهند.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *