خدمت رسانی مطلوب به زوار امام حسین(ع) در مرز چزابه

رئیس کمیسیون امنیت ملی کشور در بازدید از پایانه مرزی “چزابه” و پایگاه در یابانی آبادان، گفت: خدمت رسانی به زوار امام حسین(ع) به بهترین نحو ممکن انجام می شود.

به گزارش  سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، دکتر ” علاء الدین بروجردی ” با حضور در استان خوزستان در حاشیه بازدید از مرز چزابه و پایگاه دریابانی آبادان، اظهارداشت: کنگره بزرگ اربعین حسینی(ع) نشانه وحدت و انسجام شیعیان و مسلمانان به یک اجتماع فراملی تبدیل شده است .

وی با اشاره به کاهش مشکلات در مرز چزابه، ابراز امیدواری کرد: بحمدالله با تلاش و پیگیری های مسئولان استان،خدمت رسانی به زوار امام حسین(ع) به بهترین نحو ممکن انجام می شود.

رئیس کمیسیون امنیت ملی کشور با اشاره به امنیت مطلوب حاکم در مرزهای منتهی به پایانه های مرزی “چزابه” و “شلمچه” از تلاش شبانه روزی مجموعه مرزبانی خوزستان تقدیر و بیان کرد: مرزهای خوزستان به برکت مرزبانان استان از امنیت بسیار مطلوبی برخوردار بوده که این امر رضایتمندی مردم و مرزنشینان را به همراه دارد.

گفتنی است، رئیس کمیسیون امنیت ملی کشور ازفعالیت های مسیر تردد زائران، موکب ها، تردد خودروهای عمومی در پایانه مرزی چزابه بازدید کرد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *