کاهش سهیمه ژیمناستیک در المپیک ۲۰۲۴ پاریس


کاهش سهیمه ژیمناستیک در المپیک ۲۰۲۴ پاریس

ژیمناستیک در المپیک ۲۰۲۴ پاریس با کاهش سهمیه کار خود را ادامه خواهد داد.

به گزارش سادس، فدراسیون جهانی ژیمناستیک از از تصمیم کمیته بین المللی المپیک برای حفظ کلیه مسابقات ژیمناستیک هنری، ریتمیک و ترامپولین در المپیک  ۲۰۲۴ پاریس استقبال کرد. طبق جدول اعلام شده از سوی کمیته بین‌المللی المپیک  قرار است هشت رویداد در ژیمناستیک هنری مردان، شش رویداد در ژیمناستیک هنری زنان، دو رویداد در ژیمناستیک ریتمیک و دو مسابقه در ترامپولین در المپیک ۲۰۲۴ پاریس برگزار شود.

در ژیمناستیک هم سهمیه ها کاهش داشته و  از عدد ۳۲۴ سهیمه المپیک توکیو به ۳۱۸ سهیمه در پاریس رسیده است. درکل ۱۸ مدال به ورزشکاران توزیع خواهد شد که ۹ مدال در بخش مردان و ۹ مدال در بخش زنان خواهد بود.

رئیس فدراسیون جهانی ژیمناسیک از کمیته بین المللی المپیک به دلیل توجه به ژیمناستیک تشکر کرده و معتقد است که با این تصمیم تشخیص داده شده  که مسابقات ژیمناستیک در جذابیت بازی‌ها نقش مهمی دارد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

نماینده سلماس: احتمال شیوع کرونا و ورود به پیک بعدی در زمستان زیاد است

س آذر ۱۸ , ۱۳۹۹
نماینده سلماس در مجلس شورای اسلامی با درخواست از مردم برای رعایت پروتکل های بهداشتی و پرهیز از ترددهای غیر ضروری برای جلوگیری از افزایش آمار مبتلایان به کرونا در فصل زمستان گفت که دولت هم باید با اختصاص بسته معیشتی به اقشار ضعیف جامعه کمک کند. یعقوب رضازاده در […]