تعداد تراکنش های پایانه های فروش بانک صادرات ایران چند درصد رشد داشته است؟

مجموع تعداد تراکنش‌های بانکی دستگاه‌های پایانه فروش متصل به حسابهای بانک صادرات ایران در شهریور ماه سالجاری نسبت به مقطع زمانی مشابه در سال قبل ٤٩ درصد رشد را نشان می‌دهد.

به گزارش  سادس به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک در راستای افزایش سطح دسترسی مردم به ابزارهای نوین بانکی و کاهش هزینه‌ها، ترافیک و آلودگی هوا، توسعه این ابزارها را در اولویت قرارداده است. آمارهای عملکردی حاکی از آن است که بیش از ٦٩ میلیون تراکنش¬ توسط پایانه های فروش متصل به حسابهای این بانک در شهریور ماه انجام گرفته که این میزان بیانگر رشد ٤٩درصدی تراکنش ها نسبت به مقطع زمانی مشابه در سال٩٤ می باشد.

شایان توجه است؛ هموطنان و متقاضیان حساب های الکترونیکی با افتتاح بیش از ٤٤ میلیون حساب روزانه به صورت متوسط حدود ٢٠ میلیون تراکنش تراکنش موفق مالی انجام داده اند. این میزان بیانگر رشد ٧ درصدی تعداد کل تراکنش ها نسبت به مردادماه است و حاکی از استقبال مشتریان از خدمات این بانک می باشد .
گفتنی است این بانک با ٦٠٠هزار مشتری اینترنتی با میانگین حدود ١٢ میلیون تراکنش در ماه با رشد ٢١درصدی، تعداد ٥٢٥هزار دستگاه پایانه فروش (کارتخوان) متصل به حسابهای بانک صادرات ایران و صدور حدود ٦١میلیون انواع کارتهای الکترونیک به عنوان بزرگترین بانک بورسی کشور نقش بسزایی در ترویج بانکداری نوین دارد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *