فیلم ضربه باور نکردی مرد شماره یک اسنوکر جهان


فیلم ضربه باور نکردی مرد شماره یک اسنوکر جهان

یکی از ضربه‌های جاد ترامپ در رقابت‌های اسنوکر قهرمانی انگلیس، ستایش کارشناسان و تماشاچیان را به همراه داشت.

به گزارش سادس، جاد ترامپ مرد شماره یک اسنوکر جهان در رقابت‌های اسنوکر قهرمانی انگلیس موفق شد به جمع ۸ بازیکن برتر این رقابت‌ها برسد. او در مرحله یک هشتم نهایی این رقابت‌ها یک ضربه باورنکردنی در جریان مسابقه خود با ریکی والدن به توپ زد که بسیاری را حیرت زده کرد. 

جاد ترامپ که مقابل ریکی والدن قرار گرفته بود موفق شد با نتیجه قاطع شش بر سه پیروز شود و به جمع ۸ بازیکن برتر این رقابت‌ها برسد. 

یکی از اولین قوانین اسنوکر این است که هنگام ضربه زدن ثابت بمانید اما جادترامپ در ضریه خود به این توصیه توجهی ندارد چرا که در یک لحظه باور نکردنی سر خود را هنگام ضربه زدن به توپ تکان می‌دهد.

مرد شماره یک اسنوکر جهان توانست توپ قرمز را که در موقعیت بسیار سخت قرار داشت به ثمر برساند و هم‌چنین توپ سفید را پشت میز به سمت توپ‌های رنگی برساند. این ضربه باعث شد کارشناسان و تماشاچیان شگفت زده شوند. جیمی وایت، اسنوکرباز حرفه‌ای چپ‌دست اهل انگلستان این توپ را “شات مسابقات” نامید. 

انتهای پیام 

ارسال شده در دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

دیدار پرسپولیس و نساجی لغو شد

ج آذر ۱۴ , ۱۳۹۹
سازمان لیگ فوتبال ایران به دلیل حضور پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا، دیدار این‌ تیم برابر نساجی مازندران را لغو کرد. به گزارش سادس و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، مسابقه دو تیم نساجی مازندران و پرسپولیس از هفته پنجم لیگ برتر به دلیل حضور […]