خروج 867 هزار زائر در 11 روز گذشته

جانشين معاون هماهنگ کننده ناجا گفت: در 11 روز گذشته 867 هزار زائر از مرزهاي شلمچه،چزابه و مهران خارج شده اند.

به گزارش سادس به نقل از پايگاه خبري پليس،سردار”محسن فتحي زاده” اظهارداشت:تردد و رفت و آمد به شکل روان و عادي در محورهاي منتهي به مرزهاي سه گانه در جريان است.

وي با اشاره به اينکه با حجم جمعيت زيادي از زائران در پايانه مرزي مهران مواجه هستيم ،گفت: پليس با اجراي برنامه مديريت جمعيت و با ايجاد توقف گاه هاي موقت ، تردد زائران را در پايانه ها تسهيل مي کند.

جانشين معاون هماهنگ کننده ناجا گفت: از اول ماه صفر تا امروز ،867 هزار زائر از پايانه هاي مرزي “شلمچه – چزابه و مهران” عبور داده شدند که اين تعداد نسبت به سال گذشته در همين مدت 116 درصد افزايش داشته است.

سردار فتحي زاده تصريح کرد: در روز گذشته 229 هزار زائر از مرزهاي سه گانه خارج شدند.

وي با اشاره به پيش بيني افزايش جمعيت زائران در روزهاي آتي گفت:تا ساعت 11 امروز بيش از 43 هزار زائر از مرز مهران و 35 هزار زائر از مرز شلمچه و 25هزار از مرز چزابه خارج شده اند.

جانشين معاون هماهنگ کننده ناجا ترافيک را در محورهاي منتهي به مرزهاي چزابه،شلمچه و مهران پر حجم عنوان کرد و گفت:به علت حجم زياد زائران تردد مسير مهران-ايلام نيز سنگين اما روان است.

سردار فتحي زاده با تاکيد بر اين که زائران براي سفر اربعين گذرنامه و رواديد همراه داشته باشند، گفت: برخي از هموطنان که بدون گذرنامه و رواديد به مرز مهران مراجعه کرده بودند، به شهرهايشان باز گردانده شدند./

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *