مهران ، امن ترين و نزديک ترين مرز / زائران اربعين به توصيه هاي قانوني مسئولان توجه کنند

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه ايلام،مهران را امن ترين و نزديک ترين مرز به عتبات عاليات عنوان کرد و گفت: زائران اربعين حسيني براي شرکت در اين کنگره عظيم ميليوني و نمايش وحدت مسلمانان به توصيه هاي اعتقادي، مذهبي و قانوني مسئولان توجه کنند.

به گزارش  سادس به نقل از خبرنگار پايگاه خبري پليس، آيت الله “محمدنقي لطفي” در خطبه هاي اين هفته نماز جمعه ايلام با بيان اينکه در پياده‌روي اربعين گناهان بخشيده مي‌شود و اين يک توفيق بسيار بزرگ است، اظهار کرد: زائران بايد در اين همايش نماز زياد بخوانند و به نيازمندان کمک کنند.

وي تاکيد کرد: زائران اربعين حسيني براي شرکت در اين کنگره عظيم ميليوني و نمايش وحدت مسلمانان به توصيه هاي اعتقادي، مذهبي و قانوني مسئولان توجه کنند.

حجت الاسلام و المسلمين لطفي افزود: مرز مهران نزديکترين و امن ‌ترين مرز براي تردد زائران اربعين است ضمن اينکه بيشترين حجم ترددها نيز از اين مرز انجام مي شود در اين شرايط مسئولان و مردم بايد بهترين خدمات رساني را به زائران ارائه دهند.

امام‌ جمعه ايلام خدمات رساني به زائران را توفيق دانست و يادآور شد: نبايد عملکرد و مهمان نوازي بدون چشمداشت و خاضعانه مردم و مسئولان استان ايلام در پذيرايي و خدمت رساني به زائران اربعين قرباني فرصت طلبي و پول پرستي يک عده افراد سودجو شود.

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه ايلام با بيان اينکه حضور زائران حسيني در استان ايلام سعادتي بزرگ از جانب حضرت سيد الشهدا (ع) است، يادآور شد: مسئولان بايد به طور جدي با افراد سود جو برخورد کرده و نظارت بيشتري بر خدمات رساني ها داشته باشند.#

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *