مهران ، امن ترین و نزدیک ترین مرز / زائران اربعین به توصیه های قانونی مسئولان توجه کنند

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام،مهران را امن ترین و نزدیک ترین مرز به عتبات عالیات عنوان کرد و گفت: زائران اربعین حسینی برای شرکت در این کنگره عظیم میلیونی و نمایش وحدت مسلمانان به توصیه های اعتقادی، مذهبی و قانونی مسئولان توجه کنند.

به گزارش  سادس به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله “محمدنقی لطفی” در خطبه های این هفته نماز جمعه ایلام با بیان اینکه در پیاده‌روی اربعین گناهان بخشیده می‌شود و این یک توفیق بسیار بزرگ است، اظهار کرد: زائران باید در این همایش نماز زیاد بخوانند و به نیازمندان کمک کنند.

وی تاکید کرد: زائران اربعین حسینی برای شرکت در این کنگره عظیم میلیونی و نمایش وحدت مسلمانان به توصیه های اعتقادی، مذهبی و قانونی مسئولان توجه کنند.

حجت الاسلام و المسلمین لطفی افزود: مرز مهران نزدیکترین و امن ‌ترین مرز برای تردد زائران اربعین است ضمن اینکه بیشترین حجم ترددها نیز از این مرز انجام می شود در این شرایط مسئولان و مردم باید بهترین خدمات رسانی را به زائران ارائه دهند.

امام‌ جمعه ایلام خدمات رسانی به زائران را توفیق دانست و یادآور شد: نباید عملکرد و مهمان نوازی بدون چشمداشت و خاضعانه مردم و مسئولان استان ایلام در پذیرایی و خدمت رسانی به زائران اربعین قربانی فرصت طلبی و پول پرستی یک عده افراد سودجو شود.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با بیان اینکه حضور زائران حسینی در استان ایلام سعادتی بزرگ از جانب حضرت سید الشهدا (ع) است، یادآور شد: مسئولان باید به طور جدی با افراد سود جو برخورد کرده و نظارت بیشتری بر خدمات رسانی ها داشته باشند.#

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *