موسوی لارگانی: استکبار به دنبال خیال خام نابودی ایران اسلامی است


یک عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: استکبار بیش از هر چیز دنبال خیال خام نابودی ایران اسلامی است؛ روزی با ⁧‫برجام‬⁩، روزی دیگر با تحریم و امروز هم با ترور.

به گزارش سادس، حجت الاسلام سیدناصر موسوی لارگانی در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت:

«‏⁧‫خط مذاکره‬⁩ را با ⁧‫رد خون‬⁩ ببینید نه امید واهی به ⁧‫گشایش اقتصادی‬⁩.
‏ترور بزدلانه شهید ⁧‫فخری‌زاده‬⁩ نشان داد استکبار آمریکایی-صهیونیستی بیش از هر چیز دنبال خیال خام نابودی ایران اسلامی است. روزی با ⁧‫برجام‬⁩، روزی دیگر با تحریم و امروز هم با ترور.
‏رحم بر گرگ درنده ظلم است بر خون شهیدان.»

به گزارش سادس، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در اطلاعیه‌ای از به شهادت رسیدن محسن فخری زاده رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع در جریان عملیات تروریستی خبر داد و  اعلام کرد: « بعدازظهر امروز جمعه عناصر تروریست مسلح خودرو حامل رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع را مورد حمله قرار دادند. در جریان درگیری تیم حفاظت ایشان با تروریستها، آقای محسن فخری زاده به شدت مجروح شد و بیمارستان منتقل گردید. متاسفانه تلاش تیم پزشکی برای احیاء ایشان موفق نبود و دقایقی قبل این مدیر خدوم و دانشمند پس از سالها تلاش و مجاهدت به درجه رفیع شهادت نائل آمد.»

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

زاهدی: ترور دانشمندان راهبرد دشمن در کنار ⁧‫جنگ نرم‬⁩ و ⁧‫میز مذاکره‬⁩ است

ج آذر ۷ , ۱۳۹۹
نماینده کرمان در مجلس شورای اسلامی در واکنش به ترور رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع تاکید کرد: ترور دانشمندان و نخبگان، راهبرد دشمن در کنار ⁧‫جنگ نرم‬⁩ و ⁧‫میز مذاکره‬⁩ است. به گزارش سادس، محمد مهدی زاهدی در مطلبی در صفحه توییتر خود در واکنش به ترور محسن […]