افزايش 100 درصدي تعداد زائران در اربعين امسال

جانشين معاون هماهنگ کننده ناجا از افزايش 100 درصدي زائران اربعين حسيني ( ع ) تا کنون خبر داد.

به گزارش سادس به نقل از پايگاه خبري پليس، سردار “محسن فتحي زاده” در گفت و گوبا بخش ويژه خبري شبکه دو سيما گفت: نيروي انتظامي به عنوان مسئول حوزه امنيتي و انتظامي در پنج حوزه ، پنج مأموريت اساسي را دنبال مي کند.

وي امنيت مرزها، شهرها،مديريت ترافيک و عبور و مرور،مديريت جمعيت و کنترل تردد در پايانه ها و مرزها را پنج حوزه ماموريتي پليس در همايش عظيم اربعين عنوان کرد.

جانشين معاون هماهنگ کننده ناجا با تاکيد بر اينکه موضوع امنيت زائران از اولويت بالايي براي پليس برخوردار است،گفت:نيروي انتظامي در همين راستا قرارگاهي را در مرکز و به تبع آن دو قرارگاه استاني را تشکيل داده است.

وي تصريح کرد:در اين قرارگاه ها ، کميته فرعي براي رسيدگي به موضوعات مهم امنيتي،انتظامي و ترافيکي تشکيل شده است که با پيش بيني نيروهاي پشتيبان و استفاده از ظرفيت ساير نيروهاي مسلح مصمم هستيم، امنيت کاملي را براي زائران اربعين حسيني ( ع ) برقرار کنيم.

سردار فتحي زاده با اشاره به افزايش 100 درصدي تعداد زائران در اربعين امسال تا کنون گفت: با توجه به حساسيت و اهميت مرز مهران ،قرارگاه مقدم نيروي انتظامي در اين مرز مستقر شده و از اين منطقه مسائل امنيتي و انتظامي و ترافيکي سه پايانه مرزي کنترل مي شود.

جانشين معاون هماهنگ کننده ناجا از زائران اربعين حسيني ( ع ) خواست تا با رعايت نکات ايمني و امنيتي سفر خوبي داشته باشند.#

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *